Akcja – reanimacja!

By znaleźć się w świecie pełnym inspiracji nie trzeba wybierać się daleko. Ba! By zmienić przestrzeń wokół siebie też potrzeba niewiele. Przekonałyśmy się o tym na spotkaniu prasowym zorganizowanym dla IKEA Katowice w związku z wprowadzeniem nowego katalogu, w którym to właśnie tkaniny są numerem jeden.
A kto, jeśli nie szafiarki, kochają zwoje materiałów, dzięki którym można czynić cuda? 

Podczas prezentacji miałyśmy szansę usłyszeć kilka zakulisowych rad i inspiracji. Bo przecież nie każdy wie, że można sobie wykupić na własny użytek tradycyjne wzory szwedzkie. Wystarczy wybrać się do pewnego muzeum i już, w zasięgu Twej dłoni, może znaleźć się unikalny haft. Proste?
Jeszcze łatwiejsze okazało się „reanimowanie” przestrzeni salonu, sypialni czy łazienki. Z kilku kawałków materiałów można skomponować zabawny patchwork i użyć go jako makatki, narzuty albo zasłonki. Starą firankę wystarczy dobrze wybielić, odpowiednio upiąć i już możemy poczuć się jak śpiąca królewna ukryta pod fałdami baldachimu.

Pełne pomysłów na nowe aranżacje, które odmienią nasze domy na jesień i zimę.. nie mogłyśmy także odmówić sobie zrobienia mini sesji w inspirujących wnętrzach IKEA. I dlatego widzicie Ewę w wymarzonej kuchni, Fatimę buszująca w garderobie, i mnie zaglądającą na balkon.

No to teraz nożyczki, nitki, zszywki, kleje do rąk i wszyscy przerabiamy, doszywamy, cerujemy, prujemy i tniemy… A zabawy mamy bez liku!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x