Powitaj wiosnę z AVON [konkurs]

Halo, halo – czy jesteście już w prawdziwie wiosennym nastroju? Czy może macie ochotę na jeszcze więcej przyjemności? My, niczym wiosenne wróżki, niesiemy Wam coś co poprawi humor, doda koloru i sprawi ogrom radości. Gotowi?

Delikatne, kremowe i bardzo kolorowe pomadki AVON Zmysłowa przyjemność, to idealny wybór na dzień. Lekkie kolory, żelowa konsystencja i przyjemne nawilżanie w ciągu dnia. Lubimy bardzo! Nie ma problemu z rolowaniem, suchymi skórkami i przesuszonymi ustami. Do kompletu proponujemy woń kwitnących wiśni, gardenii, jaśminu, piżma i kremowego drzewa sandałowego. Zapach Cherish łączy w sobie wiosenną świeżość i orientalne nuty. No to co – macie ochotę na pakunek nowości na wiosnę od AVON?

avon-zmyslowa przyjemnosc (4)

Mamy dla Was pięć zestawów, w których znajdziecie trzy kolory Zmysłowej Przyjemności oraz flakonik perfum Cherish. By je zdobyć odpowiedzcie na proste pytanie (liczy się szczerość i kreatywność, nie długość odpowiedzi):

JAKIE KWIATY KOJARZĄ SIĘ WAM Z WIOSNĄ?

 

Wyniki: zestawy pobiegną do Lorety, Darii Wu, Magdalena Ś (mail:szczurek…), Magdy Sewastanowicz i Marty Szczerbowskiej – piszcie do nas!

DODATKOWE INFORMACJE
Konkurs trwa od 23 do 30 marca 2015 roku do godz. 23.59. Jedna osoba bierze udział jeden raz poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe i wpisanie jej w komentarzu na blogu lub FB Bless the Mess. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu Bless the Mess (www.blessthemess.pl) do 3 kwietnia 2015, a laureaci będą mięli trzy dni na podanie adresu do wysyłki kosmetyków: kontakt.lenalona@gmail.com . Będzie nam miło jeśli polubicie BtM na fejsie lub zaobserwujecie nas na Instagramie.

avon-zmyslowa przyjemnosc (2)

avon-zmyslowa przyjemnosc (3)

avon-zmyslowa przyjemnosc (5)

avon-zmyslowa przyjemnosc (6)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x