B-Day!

Kosmetyk, bez którego niemal żadna Polka nie wyobraża sobie własnej kosmetyczki to tusz do rzęs. Musi być wielofunkcyjny, przy okazji uroczo opakowany i spełniać wszystkie oczekiwania użytkowniczek. Poszukiwania idealnego trwają od lat. Fora internetowe pękają w szwach jeśli chodzi o te, które warto i nie warto testować.

My od dobrych kilku miesięcy jesteśmy wierne specyfikowi marki Benefit – They’re Real! A, że kolega na rynku jest z nami dopiero od roku, to nadal można uznawać go za niemowlaka. Jednak roczek zobowiązuje! I z tego powodu powstał mini-film z życzeniami.

Dlaczego film?

Bo marka Benefit kojarzy nam się nie tylko ze świetnymi produktami, ale także z oryginalnym designem. Kosmetyki schowane są w uroczych flakonikach i pudełeczkach, strona internetowa to wycieczka do świata pin-up i właśnie odrobinę słodyczy chcemy przekazać Wam, a także solenizantowi!

Żeby nie być gołosłowną to jeszcze dodam klika słów o samym jubilacie – They’re Real!. Przede wszystkim zachwyca swoją trwałością. Co prawda wieczorny demakijaż trwa nieco dłużej niż zwykle, to jednak żaden deszcz, ani nawet drzemka, nie jest mu straszna. Silikonowa szczoteczka, wydłuża, podkręca i perfekcyjnie rozdziela rzęsy. Nie przesadzę jeśli powiem, że pytanie „czy one są prawdziwe” padło kilka razy. Choć jego cena jest dość spora (ok. 95 zł) to samo użytkowanie rekompensuje owy wydatek.

My gorąco polecamy i składamy „młodemu” życzenia!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x