Bal debiutantki + wyniki konkursu


Oto mój wielki debiut. Dlaczego? To troszkę zaskakujące, ale jeszcze nigdy nie nosiłam sukien odsłaniających jedno ramię (albo bez rękawów/ramiączek w ogóle). Przyczyna była prozaiczna. Moje kształty skutecznie mnie do tego zniechęcały. Bo, żeby czuć się pewnie i kobieco, muszę mieć gwarancję, że wszystko będzie na swoim miejscu. Eksperymenty były, oczywiście. Jednak dopiero modelujący gorset od E-Lady sprawił, że odsłonięte ramiona nie będą kojarzyć mi się z wpadkami godnymi Pameli Anderson. Może to i prawda, że kobiety wyzwolone z gorsetów mogły wreszcie zająć się czymś więcej, niż grą na klawesynie i szydełkowaniem, ale jednak trzeba przyznać, że kolega gorset, dobrze dobrany, to najlepszy przyjaciel dziewczyny (więcej o tym modelu przeczytacie TUTAJ)!

A na bal debiutantek wybrałam koralową sukienkę z plisami.Co prawda marzyłby mi się nieco obniżony stan (by mniej poszerzała…ale cóż zrobić;) Żeby nie było tak grzecznie to do niej ciężkie, ale bajecznie turkusowe koturny Deashop, i moja ukochaną ramoneskę. Brauje tylko torebki.. No właśnie, może macie jakieś propozycje torebek „wykańczających” ten zestaw?

Top Secret dress | NN jacket | Deashop wedges I Who, Atmosphere bracelets  | E-Lady corset I

No, i żeby nie było, ze zapomniałam… Buty Deashop wygrywa AL. Bo ujęła nas tym oto uzasadnieniem:
Już niedługo wsiadamy do oldschoolowego volkswagena T3 i wyruszamy w podróż na Węgry. Mój typ to typowe sandały miejsko-turystyczne. Dobre na malownicze uliczki Budapesztu i piaszczyste plaże Bajkału. Obok japonek i kaloszy idealnie wpasowałyby się w mój bagaż 🙂
A buciki wybrała takowe.

Alicja, pisz do nas na kontakt.lenalona@gmail.com. Podaj swój adres, rozmiar buta. Zapewnimy Ci wygodne sandały na węgierskie ulice. Tylko obiecaj fotkę z dworca Keleti, który architektonicznie mnie w sobie rozkochał.

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x