BIC Design on Fire – wygraj 2000 euro!

Czasami rzeczy pozornie proste okazują się dawać duże pole do popisu dla ludzkiej kreatywności, a także pretekst do świetnej zabawy. Nie inaczej stało się w przypadku BIC. Tak, tak, firma produkująca zapalniczki już po raz drugi udostępniła pola na swoim produkcie dla uzdolnionych projektantów-amatorów i zorganizowała konkurs „BIC Design on Fire”. Projekty z wielu krajów Europy (w tym Polski) są już zgłoszone, teraz jury konkursu czeka tylko na… Was! W specjalnej aplikacji można głosować na ulubione projekty, a dzięki temu wygrać 2 tysiące euro (czyli jak by nie liczyć – ponad 8 tysięcy złociszy). Brzmi nieźle? To czytajcie dalej 🙂

Pomysły, kolory i BIC Lighter… Tylko tyle wystarczy, by wziąć udział w najnowszej edycji konkursu Design On Fire firmy BIC trwającego do 1 marca 2013. Na czym polega konkurs? Na stworzeniu nowego wzoru zapalniczki. Wygra wzór wybrany przez uczestników konkursu za pośrednictwem aplikacji BIC Match. Zwycięska zapalniczka zostanie wyprodukowana w 1 milionie egzemplarzy i trafi do sprzedaży w całej Europie w październiku 2013 r. To także doskonała okazja by uczcić 40. urodziny zapalniczek BIC. 

Wszystko odbywa się bezpośrednio na facebookowej stronie Design On Fire. Uczestnicy mogą za pośrednictwem strony wybierać ulubione zapalniczki, proponować slogany i robić wiele innych rzeczy! Wasza aktywność w aplikacji zostanie nagrodzona – nie tylko macie wpływ na to, który utalentowany projektant (zachęcamy do głosowania na projekty z Polski!) dostanie szansę realizacji projektu graficznego swojej zapalniczki, ale także możecie wygrać pieniądze. 

Co dla zwycięzców? 

– Zdobywca 1. miejsca: 4000 €, produkcja jego zapalniczki w 1 milionie egzemplarzy 
– Zwycięski slogan: 2000 € 
– Finaliści: produkcja ich zapalniczek w 300 egzemplarzach na użytek własny 

Jak wziąć udział w konkursie? Najłatwiej po prostu wejść na stronę BIC http://clic2.it/ee8e19 (jest też wersja dla komórek http://clic2.it/3beb9f) albo bezpośrednio do aplikacji BIC Match: TUTAJ i oddać głos na projekt oraz wymyślić slogan dla zapalniczki. 2000 euro jest w zasięgu twojej ręki! Ty decydujesz, czy po nie sięgnąć!

Do dzieła! Gotowi! Ognia! Start! 


——————–
Post sponsorowany. Autor tekstu: Lona (na podstawie mat. prasowych).

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x