Slow life sprzed lat

Noszenie ramonesek w samym środku zimy? Bardzo proszę! Choć najbliżsi krzywią się, że to nie może wyjść nikomu na zdrowie, to jak oprzeć się chęci założenia swego wyprzedażowego łupu, kiedy za oknem 7 stopni. Choć to prawie finał wielkich zakupów w rozsądnych cenach, to muszę się Wam przyznać, że nie zaszalałam, ale w mej szafie pojawiło się kilka sztuk ubrań, które posłużą mi dłużej niże jeden sezon. Prócz klasycznej ramoneski z Mango (129zł), wyłowiłam jeszcze najprostsze jeansy (również Mango za 59zł!). Dodatkowo rewelacyjną marynarkę ze stuprocentowej wełny Simple – za jedyny 79 zł. Niebawem pojawi się na blogu i mam nadzieję, że olśni Was równie mocno jak mnie. Cena wyjściowa łupu – 699 zł. Interes życia? Ależ tak! Na dokładkę jeszcze prosta, szara bluzka z lekkiej bawełny (Stradivarius, 29 zł).

Moda na szafę opartą na bazowych, przemyślanych elementach trwa. Pisze o niej nieustannie m.in. Asia Głogaza, a cudowne, minimalistyczne stylizacje od lat prezentuje Jestem Kasia. Nie dalej jak wczoraj Venila wrzuciła post, w którym opowiada o tym, jak znaleźć czas dla siebie i książki. Od prawie dwóch miesięcy przynajmniej na kilka godzin w tygodniu odłączam się od sieci i telewizora. Wybieram czytnik lub książkę i nadrabiam stracony czas błądząc po literkach. I przypomina mi się, że jako nastolatka prowadziłam prawdziwe „slow life”.  Szafa była prosta – czarne swetry i koszulki, granatowe jeansy, ciemne sztruksy. Kilka par butów – glany, trampki, sandały, welury. Parka, skórzana kurtka przerobiona ze starego płaszcza po mamie. No i miliony godzin spędzonych nad książkami.

kurtka, spodnie Mango | t-shirt, sweter sh | buty Stradivarius | torebka Parfois | łańcuszek prezent

biker jacket-ramoneska-mango denim-mango jakcet (4)-horzbiker jacket-ramoneska-mango denim-mango jakcet (1) biker jacket-ramoneska-mango denim-mango jakcet (2) biker jacket-ramoneska-mango denim-mango jakcet (6) biker jacket-ramoneska-mango denim-mango jakcet (8) biker jacket-ramoneska-mango denim-mango jakcet (10)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x