Zestawie, uwielbiam Cię!
Mogłabym wykrzykiwać owe wyznanie, choć jak mniemam ani jeden z elementów mojej garderoby nie będzie przesadnie wzruszony. Pewnie Wy też tak macie, że stworzycie sobie w głowie, a później na sobie splot ubrań i dodatków, które nagle stapiają się z Wami jakby były drugą skórą. No i okazuje się, że każda okazja jest idealna, by pojawić się w owej stylizacji. Oj nie, nie… To owa stylizacja jest tak idealna, że wszystkie okazje perfekcyjnie do niej pasują. I nieważne, czy to są jeansy i bluza, czy ekstrawagancka sukienka ze szpilkami. Czasem bywa tak, ze coś się z nami zrasta.

Tak jest u mnie tym razem. Jest to mieszanka rzeczy, które już jakiś czas goszczą w mej szafie, ale doprawione solidną dawką nowości. Nowości, które jednak nie mają za zadania rewolucjonizować szafy, ale doskonale ją dopełniać. Przede wszystkim rolę główną (i jakże przytulną) gra czarny, oversizowy sweter z Zalando. Niby nic wielkiego, ale zadomowił się w mojej szafie i absolutnie ją podbił. Lubię te jego sploty, przydużą formę. To nie jest pierwszy duży, czarny sweter, który przyległ do moich szafek, półek i ciała. Ten najwspanialszy zrobiła mi babcia, ale po dwóch sezonach moja rodzicielka poddała go ostracyzmowi i wyrzuciła! Jakaż była afera. Choć wyglądał jak wielka, rozciągnięta szmatka, był moim ukochanym elementem garderoby. Brr! Całe szczęście, że maja może już tylko krytykować, a nie przechodzić do czynów!

Ten nabytek gra doskonale ze skórzaną spódnicą, która w długości oszczędna, ale znów wpisuje się w trendy z mej szafy. Na dokładkę zostawiam mały talizman simplechic, z dobrą mantrą – if you think you can do it, you can. Dobre przesłanie, zwłaszcza jeśli marzy nam się nowa par butów. Okej, żartuję!

ps: Piosenka z tytułu miała mnie kiedyś zainspirować do stworzenia przeerotyzowanego wampirycznego zestawu (ale Lona mi pewnie nie pozwoli:D), więc niech będzie w tej kombinacji- kilkTo coś dla fanów doom, wampirów i kontrabasu. Sam sex!

sweater Zalando | tights nn | wedges Sequin | skirt ROMWE | hat Szaleo | jacket H&M | braclets by Dziubeka, Simplechic, Furelle

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x