Cała w trawie

” Jesteś cała w trawie, zielone myśli twe
Są jak poszum wiatru we włosach twych…” 


Jesień nadchodzi, o czym skutecznie przypomina pogoda za oknami. Choć w tygodniu udało mi się znaleźć odrobinę słońca podczas rodzinnego spotkania. Żegnam więc lato w soczystych kolorach zieleni, z militarnym akcentem (kupujcie ćwieki w pasmanteriach i sami twórzcie!).
Żegnam je również przy dźwiękach bluesowej kołysanki, chyba jednej z najpiękniejszych miłosnych piosenek stworzonych na polskim poletku muzycznym. „Cała w trawie” Dżemu to delikatny erotyk, często grany przez mego Męża na gitarze. Więc pełen sentymentów!
Ach, trzymajcie jeszcze za mnie kciuki dzisiaj! Oto bowiem staję w szranki na modowym polu. Udało mi się dostać do teamu Roberta Kupisza i wraz z nim organizujemy bitwę stylizacyjną i pokaz mody. Nasi przeciwnicy to drużyna Agnieszki Maciejak. Wszystkie info tutaj! 
Denerwuję się od rana, bo nie tylko będzie trzeba wykazać się kreatywnością, ale wkoło mnóstwo ludzi, kamery, pokaz mody i Robert Kupisz. Aj!! :))

Lena is wearing: Zara blouse (+DIY) | Monashe skirt | Deashop.pl wedges | Monnari cluth |  Republika Artystyczna bracelet

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x