Cześć dres! Cześć Maff!

Wiosna w dresie? Niech się wieść niesie! By było w moim stylu ze szczyptą skórzanych dodatków. Jak lubię!

Chciałam pisać o spodniach dresowych, dresowych bluzach i bluzkach, i o tym, że na wiosnę można znowu wyluzować. Ale chyba powiem Wam dlaczego lubię Maff, dokładnie tę Maff. Przyczynkiem jest bluzka, którą widzicie w postach. To właśnie projekt zdolnej Kuczyńskiej. Julka jest moją rówieśniczką. I patrzę na nią z podziwem. Abstrahuję od doskonałej figury i twarzy, od której trudno się oderwać. Te walory na pewno pomogły jej znaleźć się w dokładnie w tym miejscu, w którym jest. Na szczycie. Julia, to współczesny Kopciuszek. Tak powinna wyglądać bajka o tym jak spełniają się marzenia. Konsekwencja, skromność i smykałka do biznesu.

Mam wrażenie, że każdy je krok jest przemyślany, a decyzje spójne. Mądre współprace, dobry kontakt z nami – obserwatorami. Często oglądając blogi czy sociale „topowych” dziewczyny czuję niesmak. A to jakoś słabo u nich z poprawną polszczyzną, a to zdarza się im być bardzo niemiłym w obejściu, zaszczekać na konstruktywnych krytykujących, przebrać się nie ubrać, albo zwyczajnie to ja mam groszy dzień i szukam dziury w całym. Ale jakoś nie zdarzyło, by wkurzyła mnie właśnie ona.  No dobra – to chyba słabość absolutna. Julka, ale jeśli to czytasz, to zuch z Ciebie dziewczyna.

spodnie nn | kurtka Mango | buty Stradivarius | bluza Staff by Maff z Furia Clothing | torebka H&M | okulary Paris Optique

szczyrk_staffbymaff12-tileszczyrk_staffbymaff2 szczyrk_staffbymaff3 szczyrk_staffbymaff4 szczyrk_staffbymaff6 szczyrk_staffbymaff7 szczyrk_staffbymaff8 szczyrk_staffbymaff9 szczyrk_staffbymaff10 szczyrk_staffbymaff11 szczyrk_staffbymaff14-tile

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x