Beauty&Body: trzy miejsca w Katowciach, które warto znać

Trzy miejsca w Katowicach, które sprawdziłam, lubię i polecam. Bo często pytacie się nas, gdzie znaleźć dobrego stylistę fryzur (takiego wypróbowanego), gdzie iść po hybrdy lub jeszcze piękniejsze rzęsy i cudowne brwi (te niezmiennie w Noir!).

Dzisiaj poświęcamy wpis samym przyjemnością, które pozwalają nam polubić siebie. A siebie lubimy, jak nasze ciało jest zdrowe, włosy dokładnie takie jakie powinny być, ale nie w nadmiarze.


Oto nasze trzy sprawdzone adresy.Barocco Hair&Body
Katowice, Wawelska 1


Wiecie, że marzyłam o włosach różowych jak połączenie syrenki i jednorożca? Ale wiedziałam, żeby osiągnąć ten efekt muszę mocno zaryzykować. I oddać się w ręce prawdziwej specjalistki, która bez ogródek powie mi, jak się sprawy mają. I Ania z Barocco Hair&Body powiedziała, zrobiła i sprawiła mi największą frajdę na wakacje. Moje włosy miały odcienie fioletu i różu, a wypłukująca się farba daje efekt fajnego, płowego blondu.

Dzisiaj skupiam się przede wszystkim na przywróceniu włosom nawilżenia i już nie eksperymentuję, ale lubię je bardzo (fotka z dzisiaj!). Bo spełniać marzenia jest fajnie, ale tylko z głową. I dlatego polecam salon Barocco, bo doskonale widzą co robią. I do tego mają cudowne, barokowe wnętrze.


Body Mind Experts
Katowice, Jagiellońska 13


Puszkując trenera personalnego w Kato, warto sprawdzić, co oferuje Body Mind Experts. Bo to ekipa, która nie tylko żyje, by pomagać nam osiągnąć wymarzone cele, ale i fantastycznie motywuje, i daje wsparcie. Także zdrowotne.

Ja miałam szansę wypróbować trening pod napięciem, czyli tradycyjne zajęcia urozmaicone sprzętem elektrostymulującym. O co chodzi? O impulsy wysyłane na przeróżne partie mięśniowe, które je pobudzają i bardziej męczą. Ćwiczysz 20 minut, a czujesz jakbyś zrobił trening co najmniej godzinny. To coś dla tych, którzy cenią sobie szybkie efekty, ewentualnie wypracowanie konkretnej partii mięśni, np. brzuszka czy pupy.

Mnie ekipa BME pomogła jeszcze ze schorzeniami na kręgosłup. Zestaw ćwiczeń, jaki mi zaproponowali, powtarzam niemal codziennie, co jest zbawienne, gdy plecy „siadają” od wielogodzinnego spędzania czasu przed komputerem.


Idealnie Klinika Depilacji
Katowice, 40/1


O moim problemie z włoskami pisałam Wam wielokrotnie, i o tym, że zaczęłam kurację z laserem Light-Sheer w Klinice Idealnie. Mija kolejny miesiąc, a ja nie mogę wyjść z zachwytu! Po pierwsze, co najbardziej mnie denerwowało – wszelkie niechciane włoski, które pojawiały się na buzi. Wiecie, że ich nie ma? W tym tygodniu miałam czwarty zabieg, i w zasadzie pozostały pojedyncze sztuki. Takie mikro, maleńkie.

Ale to nie wszystko bo prócz twarzy, w ruch poszło i pełne bikini. Był strach, ale okazało się, że zabieg jest całkiem znośny. Zwłaszcza jeśli ktoś używa na co dzień depilatora albo robił tatuaże. Zupełnie nie ma się czego bać! A komfort, jaki poczujecie na plaży, albo nawet przy noszeniu szortów – boski!

Z resztą, polecam tym bardziej, bo trwa właśnie promka i w cenie 299zł depilujecie bikini oraz pachy. I polecił, z pełną odpowiedzialnością, mamie i koleżankom, które już tam były.


Więc i Wam muszę powiedzieć – idźcie!


Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x