Don Johnson, flowers and paparazzo

Pamiętacie Carrie Bradshaw, jak biegała z bukietem kwiatów po Nowym Jorku? Albo Dona Johnsona ścigającego groźnych przestępców w słonecznym Miami (z wiecznie rozwianym włosem)? O tak, popkultura jest pełna motywów, postaci i symboli, którymi lubimy się bawić. A kiedy zmierza się ulicami Sosnowca na plener z Krystianem w złotych butach i z bukietem tulipanów, mijając dziesiątki zdziwionych naszą kolorowością ludzi, serialowe porównania same wpadają do głowy. 
Przedstawiamy Wam zatem nie tyle stylizacje, co klimat zdjęć, które – mamy nadzieję – oddają kontrast między sosnowiecką codziennością a kolorytem postaci z małego ekranu. No i nie zapominajmy o paparazzo, który wyżywał się fotograficznie na nas, jak jak „Super Express” na Joannie Krupie, nie dając spokojnie ujść ni metra, ni pasa, ni przecznicy. Bo życie celebryty to nie je bajka, za to nasze fotki – jak najbardziej! 😀

 Tekst: Lona
Foto: Niedbal.com

Ostatnie godziny, w których możecie wziąć udział w konkursie – kilik
A już jutro wyniki!!!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x