Dove, makaroniki, my… wiosna! I kosmetyki do wygrania dla Was.

Hej! Kochani zgodnie z zapowiedziami, na nowym blogu będzie nie tylko szablon, logo, bla bla bla. Przede wszystkim lepiej przygotowane, bardziej atrakcyjne dla Was posty. Dzisiaj okazją do spotkania był niezwykły test nowości kosmetycznych Dove. Niezwykły z dwóch powodów:

  1. miałyśmy okazję przetestować absolutnie najpiękniej pachnącą serię Dove ever, czyli Purely Pampering magnolia&mleczko pistacjowe(i myślę, że nie tylko Dove – to jedna z najbardziej atrakcyjnych kombinacji zapachowych wśród kosmetyków za niewygórowaną cenę) i to przed wprowadzeniem do sprzedaży,
  2. wraz z Dove opowiadamy o swoich wrażeniach w specjalnej aplikacji konkursowej „Rok nowości Dove”, za pomocą której możecie nie tylko poznać kosmetyki, ale też same zostać ich testerkami.

Nie przedłużając – do dzieła! Aplikację z naszym testem oraz konkurs, w którym za jedno wiosenne zdjęcie do wygrania zestawy pistacjowo-magnoliowe znajdziecie TUTAJ. Jest ich aż 50!!! Do dzieła dziewczyny i chłopaki!

PS. A jak Wam się podoba nasza wiosenna Dove sesja?

dove13dove1dove7dove8dove15dove3-tiledove10dove11-tiledove6dove14dove16dove7

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x