Dzień chłopaka super last minute. 5 szybkich prezentów, które go zachwycą

Stało się. Zapomniałaś! Jest poranek w Dniu Chłopaka, on domaga się atencji i prezentów, a Ty nie masz nic przygotowanego. Mamy nadzieję, że z opanowaniem powiedziałaś mu o tym, jakież to niespodzianki czekają na niego wieczorem, bo przybywamy z kilkoma opcjami na podarunki last minute. Będą to prezenty, ale także sposoby na wspólne spędzenie czasu, które sprawią, że Ukochany szybko nie zapomni Dnia Chłopaka 2015.

1/ Przez żołądek…

Pokażcie mi faceta, który nie lubi dobrego jedzenia, a oprawię go w ramkę i zaniosę do muzeum, by pamięć o tym wyjątkowym egzemplarzu przetrwała dla potomnych. Mężczyźni kochają jeść, a już na pewno dostawać specjalne kąski ‚od serca’. I oczywiście nie chodzi o to, byś kolejne pięć godzin spędziła w kuchni i trudziła się nad trzydaniową kolacją. Hej, w końcu Ty też pracujesz. Jeśli jednak możesz sobie pozwolić, by w ciągu dnia wyskoczyć na chwilę z pracy i zrobić mu niespodziankę po rpostu kup coś na mieście i zawieź mu do biura. Albo po prostu porwij go na lunch.

Nie możesz się wyrwać? Od czego jest jedzenie z dowozem! Ulubione sushi, krem dyniowy z lokalnego bistro, a nawet kubełek kurczaków (KFC też dowozi!) z odpowiednią dedykacją (obsługa restauracji na pewno z przyjemnością przygotuje bilecik) sprawi, że facet poczuje się dopieszczony.

2/ Książeczka czekowa

Ok ten prezent wymaga nieco pracy, ale nawet jeśli właśnie siedzisz w pracy, zdążysz go przygotować. Wystarczy, że masz pod ręką drukarkę (albo kolorowe długopisy), papier ksero, nożyczki, zszywacz. Z papieru wycinasz kilka prostokątów – to będą kupony, zszyte razem w wyjątkową książeczkę czekową. Napisz lub wydrukuj  w niej kilka rzeczy, o które facet może Cię poprosić realizując swój kupon.

Jakie życzenia można wpisać na kupony? Na przykład:

– dzień bez sprzątania. Kupon uprawniający do totalnej porządkowej degrengolady. Po okazaniu kuponu przez jeden dzień facet nie odkurza, nie zmywa naczyń, nie wyrzuca śmieci.

– w raju gracza. Pamiętacie, jak Joey i Chandler z „Przyjaciół” przez kilka dni nie wstawali z foteli (robiąc sobie telewizyjny megamaraton)? Coś podobnego, choć w wersji jednodniowej, możesz wpisać do książeczki czekowej dla swojego mężczyzny. Jeśli jest graczem ten prezent ucieszy go równie mocno, jak premierowa gra. Dajesz mu 24 godziny na granie – może nie ruszać się sprzed konsoli/komputera. Jedzenie, picie – dostanie pod nos. I nikt nie będzie marudził, że ciągle zalega przed monitorem.

– śniadanie do łóżka. Sztampowy ten kupon, ale bardzo się przydaje – zwłaszcza w sytuacjach postimprezowych. Pyszne tosty, jajecznica, kawa… wszystko co lubi najbardziej.

– ty jedziesz! Jeśli już jesteśmy przy imprezach… kupon ‚ty jedziesz’ będzie jego ulubionym, jeśli często jeździcie na imprezy samochodem i macie kłopoty z ustaleniem, kto nie pije alkoholu, bo prowadzi w drodze powrotnej.

IMG_6829

Jeśli wolisz klasyczny prezent zobacz nasz przewodnik prezentowy dla faceta [klik!]

3/ Bilet do escape room dla niego i kumpli

Ten prezent wymaga już zaangażowania pewnej kwoty gotówki, ale jesteśmy przekonane, że warto. Komplet biletów dla niego i 1-3 kumpli nie powinien Cię zrujnować i można je kupić jeszcze dziś po pracy. Z zaufanych źródeł wiemy, że faceci uwielbiają rozrywkę, gdzie mogą poczuć się jak bohateoriwe gier komputerowych. I to na żywo! Dodatkowy bonus? Wolny wieczór dla Ciebie na domowe SPA – woskowanie, błotne maseczki, farbowanie włosów 😉

4/ Męskie kino

Wspólne wyjście do kina na JEGO ulubiony film (na pewno wybierze coś z superbohaterami, kiepski horror albo inny film z gatunku, którego nigdy nie chcesz z nim oglądać) bez prawa odmowy czy negocjacji. W końcu to jego dzień!

5/ Tak bardzo Cię kocham!

Jeśli Twój facet jest romantykiem ten pomysł na prezent powinien go rozczulić. Wracając z pracy wstąp do sklepu żelaznego, kup kłódkę i na miejscu (a jeśli sklep nie oferuje takiej usługi, wpadnij do dowolnego jubilera) poproś o grawer z Waszymi imionami i dzisiejszą datą (lub jakiś inny, który dla Was jest symboliczny). Kłódkę przewiąż kokardką i podaruj mu razem z zaproszeniem na spacer. Jeśli mieszacie w pobliżu miejsca, gdzie się poznaliście, fajnie będzie udać się właśnie w tamte okolice, w przeciwnym wypadku – do ładnego parku. Kłódkę zawieście na moście, ogrodzeniu, poręczy parkowej ławki – od dziś to będzie wasze tajemne, romantyczne miejsce spotkań.

To będzie fantastyczny dzień!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x