Widoczne efekty diety

Zdjęcia w różowej bluzie (przy okazji – znakomitej!), to fotki sprzed dwóch miesięcy. Dokładnie tego dnia, kiedy były robione pomyślałam sobie – dosyć. Jak nie teraz, to nigdy. Trzeba zabrać się za siebie, działać i uwolnić Lonę od wielkiej pracy z aparatem, jaką musi wykonać, by zrobić fotkę, przy której drugi podbródek nie straszy Was wszystkich.

Efekt mojej wagi, to nic innego jak zaniedbanie. Odpuszczenie sobie przez ostatnie trzy lata. Co prawda pojawiały się jakieś jaskółki i próby walki o siebie, ale motywacji wystarczało na tydzień, góra dwa. Tym razem jestem cała sobie motywacją. A efekty widać. Już w ostatnim poście było mnie nieco mniej, ale patrząc na to jak wyglądam dzisiaj i jak było dwa miesiące temu – czuję ogromną ulgę.

efekty diety bialkowej (4)

A piszę to w pierwszy dzień, w którym mam ochotę podjadać. Co prawda nie sięgam po „produkty zakazane”, ale przecież nie o to chodzi, że jak masz ochotę coś wciągnąć, to koniecznie musisz temu ulec. Piszę ten tekst dla siebie, by dodać sobie skrzydeł i poklepać się po ramieniu. Tak Dziewczyno, dałaś radę. Daj z siebie wszystko i ten dzisiejszy dzień uznaj za najgorszy wśród tych ostatnich 60. I nie daj się małemu głodowi. Bo ostatnie dwa miesiące spędziłaś bez kropli alkoholu, bez smaku czekolady, lodów czy ciastka, a takze chleba i makaronu. To duże wyrzeczenie, ale przecież było warto.

Co prawda nie mam zdjęć zrobionych na bloga w nowej (choć jeszcze mam nadzieję, ze chwilowej) mnie, to udało mi się znaleźć klatkę z soboty i zdjęcie twarzy. Bo wiecie, co żartobliwie nazywam  sukcesem? Selfie! Wystarczy jeden ruch aparatem i gotowe. Zero stresu, ukrywanie drugiej brody. Trzymajcie za mnie kciuki nadal! Dwa miesiące to bardzo niewiele czasu. Jeśli szukacie motywacji, to obiecuję Wam, ze można bardzo zawalczyć w tak krótkim czasie. U mnie jest nieco ponad 8 kg mniej. A gdyby tak dodać do tego regularne treningi… To by dopiero było!

Post powstał we współpracy z Fashion House Sosnowiec, a po metki i więcej zdjęć zapraszam tutaj.

efekty diety bialkowej (1) efekty diety bialkowej (2) efekty diety bialkowej (3)

 

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x