FashionTV Model Search with Lena&Lona

Ostatni weekend października stał pod znakiem mody nie tylko w Łodzi. I choć niestety w tym roku, mimo akredytacji, nie mogłyśmy zawitać na Fashion Week Poland, na pocieszenie dostałyśmy propozycję uczestnictwa w modowej imprezie w rodzinnych stronach. W sobotę do Sosnowca (CH Plaza) zawitała ekipa FashionTV, by realizować kolejny etap castingu na modeli i modelki. Nas zaproszono na imprezę w charakterze jurorek.


Zadanie było o tyle trudne, że poziom kandydatów na modeli był bardzo zróżnicowany. Sporo osób odpadło w przedbiegach, ale także wśród finalistów zdarzały się osoby trudne do sklasyfikowania. Dziewczyny z twarzami aniołów nie radziły sobie z chodzeniem po wybiegu, a te pewne siebie i przebojowe miały np. nieproporcjonalne sylwetki. Mimo ogromnej naszej sympatii do trzech panów starających się zaistnieć w świecie modelingu, nie udało się zakwalifikować do finałowej trójki żadnemu z nich (no cóż, jurorów było ośmiu, więc byłyśmy w mniejszości). A stawka była naprawdę warta wysiłku – dwóch zwycięzców castingu otrzyma w nagrodę kontrakt z agencją modelek, wyjazd na paryski Fashion Week, czas antenowy w Fashion TV oraz profesjonalne portfolio.

Lena widzi, że spódnica jest w złym miejscu. Stanowczo! Lenie jest wstyd 😉

Ostatecznie z naszych faworytów do finału przeszła tylko kandydatka nr 8 (pierwsza z lewej na głównym zdjęciu). Trzymamy za nią kciuki! Oby podczas warszawskiego finału pokazała co potrafi, bo wierzymy, że wygrana jest w zasięgu ręki.


Miałyśmy także okazję opowiedzieć o swoim blogu zgromadzonej publiczności i Adamowi Gizie (dziennikarz TVS, Onet.pl), który prowadził event. Spotkałyśmy się tam także z Wiolą (Mary-Kate), która także dzielnie jurorowała w castingu oraz Adrianem (ModeFriends) – jemu z kolei zawdzięczamy nasze zdjęcia. Pozdrawiamy!

Lena is wearing: House blouse |  H&M skirt | nn tights |  Stradivarius necklace-collar |  Ring&Tings bracelet |  nn shoes    
Lona is wearing: Primark blouse |  Stradivarius skirt & shoes |  C&A tights |  Pilgrim watch  |  Primark earings&necklace
Każdy juror otrzymał specjalny formularz do głosowania.
W naszym zestawie nie mogło zabraknąć miętowego Carmexu (firma sponsorowała imprezę).

Zdjęcia modelek: FashionTV, zdjęcia jurorów: Adrian, tekst: LonaStrona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x