Nie wiem, czy pamiętacie takiego artystę jak Tom Petty. Dlaczego pytam? Bo oglądając fotki z Warszawy po głowie zaczęła chodzić mi melodia „Free fallign”. To jeden z hitów amerykańskiego muzyka. Pamiętałam, że w klipie było szkło, a wszystko zabarwione błękitem. Oglądam właśnie uważnie video i czuję, że się nie pomyliłam. A energia piosenki jest tak pozytywna jak w momencie robienia fotek. Niech będzie, bo przecież to fajne uczucie tak sobie spadać bezładnie, a Was atakować tym spadaniem w nadużywanej koszulce Kupisza, doskonale znanych szortach i czymś, co złowiłam na wyprzedaży, czyli cudownych butach TopShop.

Moja krótka wycieczka do stolicy, w sprawach służbowych, po rozmowach biznesowych i zmianie garderoby, zmieniła się w spacer. Spacer śladem szklanych wieżowców. I to akurat nie moje hobby, bo prędzej poszłabym szlakiem lumpeksów lub księgarni, ale Luby mój od lat pasjonuje się skyscraperami. I możecie go śmiało zapytać o te wszystkie największe w każdym kraju. Wie wszystko! Różne mają ludzie hobby, ale to dostarcza nam wrażeń podczas każdej podróży. Nieważne w jakim mieście lub państwie jesteśmy, musimy uwiecznić „domy ze szkła”. Strach się bać jak kiedyś trafmy do NYC! Jest szkło, jest dużo błękitu i uwiecznione słońce w stolicy.


Słodziak by Dziubeka

 
Robert Kpisz t-shirt | nn shorts | TopShop wedges | by Dziubeka, New Look necklace | Florentines, nn bracelets | Romwe backpackApart ring

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x