Galaxy Cross by Magic Box

Nim przed Wami pojawi się post ze spotkania śląskich blogerek, to jeszcze moja pre-urodzinowa stylizacja do pracy. Przy piątku człowiek może zaszaleć i zbulwersować wszystkich wokoło krzyżem z motywem galaktyki w biurze. O, wrr! Straszne 😉  Dla osłody, na karku znalazłam serduszko, co sprawiło że uśmiech nie schodzi z mej twarzy. Autorką tego dzieła jest Daniela, która tworzy pod szyldem Magic Box.
Ta utalentowana dziewczyna zrobi dla Was wszystko na co tylko macie ochotę. Topy? Są. Torebki? Są. Poszewki na poduszki..? Też są! Wszystko czego tylko dusza zapragnie… Wspieramy tych, którzy mają pasję i pomysł na pokolorowanie świata. I spełnianie modowych marzeń.

A tymczasem ja znikam, przygotowuję się do świętowania mych 25 urodzin wraz z Loną, naszymi Ukochanymi i być może jeszcze kimś, kto pojawi się dzisiaj wieczorem na najbardziej zabawowej ulicy w Katowicach, czytaj. Mariackiej.

Lena
Bluza –Magic Box
Spódniczka – H&M
Pierścionki – Atmopshere
Buty – no name, Internet
Tekst : Lena
Foto: Pan P.

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x