Infinity Star

Kiedyś o tym wspomniałam. Nie wiem czy wprost, czy gdzieś między słowami, ale na pewno było. I to nie raz. Może nawet mówię o tym bardzo często. Bo w kontekście prowadzenia bloga, prezentowania ubrań/dodatków, to bardzo ważne. Zwłaszcza, że „szafiarstwo” jest próbą połączenia dwóch światów – własnego, wypracowanego stylu i świata trendów, sezonów, mód i „must have’ów”. No właśnie – własny styl. Czyli coś, co wyróżnia mnie spośród innych, co charakteryzuje i przylega jak łatka. Chwała wszystkim tym, którzy potrafili dojść do tego co lubią/jak lubią szybko i bezbłędnie. Zazwyczaj jest to jednak kluczenie pośród morza pomysłów i fascynacji. Przyznaję bez bicia, że chciałam kiedyś nosić się nonszalancko, w stylu boho jak Sienna Miller. I choć czasem zdarza mi się zakładać spódnice maxi  to daleko mi do luzu Sienny.

Pamiętam jak w szkole średniej podjęłam dorosłą decyzję o zdjęciu glanów/trampek i włożeniu dziewczęcych bucików na szpilce. O jakie zdziwienie kolegów, jaki zachwyt koleżanek! Długo jednak nie umiałam udawać, że jest ok. To przecież nie ja. Koledzy mięli nosa.

Dlatego dzisiaj szukam. Szukam dokładnie tego co lubię, choć czasem idę na kompromisy. I choćby płaszczyk Sheinside, który był tak niedawno i jak się okazało – jest hitem blogosfery. Skórzane ramiona sprawiają, że jest „mój” i jest kompromisem. Równie mocno przyległy do mnie okulary wprost z Paris Optique (i tutaj zahaczam – bądźcie czujni i obserwujcie bloga.;). Bo okulary owe to model klasyczny, tak jak klasyczny jest Easy Rider. Reszta pojawia się często, bo jest moja prywatną klasyką. Czarne, oversizowe, wygodne, z nutką rock’n’rolla.

Życzyłabym sobie, żeby każdemu się udało. Odnaleźć swój, jedyny, niepowtarzalny, wymarzony. No i na zawsze. Może czasem ewoluować, ale by baza była pewna, taką po którą zawsze możecie sięgnąć.
I świetnie się czuć.

Infinity Star czyli wieczność widziana oczyma Mollie.pl – przesłodka!

 Joanna R. Wodzińska tunic | Sheinside coat | Mollie.pl bracelet | H&M dress, ring | E-Lady (Gatta) tights | Paris Optique aviators | Zara kids worker boots | Glitter bag

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x