Inspirująca jedenastka.

No i doczekaliśmy się tego niezwykłego dnia, o którym mówiono niemal cztery lata. Od dzisiaj Polska i Ukraina staną się stolicami futbolu, a kamery całego świata skierowane będą na nasze zielone murawy. Na dzień dobry wielki mecz i wielki sprawdzian. Nie tylko dla Lewandowskiego, Szczęsnego&Crew, ale także dla nas – kibiców. My, choć nie w mieści gospodarzy, udamy się do strefy kibica i tam wspólnie ze wszystkimi będziemy trzymać kciuki za biało-czerownych. Niech się chłopakom powiedzie! Co prawda na Mistrzów Europy typy mamy inne, to nie wypada dzisiaj nie mieć na sobie odrobiny bieli i czerwieni.

Pamiętajcie też, ze jeszcze tylko do niedzieli czekamy na Wasze polskie inspiracje w konkursie z Pinspire, gdzie do wygrania jest t-shirt z orzełkiem Roberta Kupisza! Więcej info tutaj.

Lena ma na sobie:
Spódnica – nn
T-shirt – nn
  Buty- nn @
Torebka – Atmosphere
Ramoneska – nn
Bransoletka – prezent
Pasek – Kappahal
Opaska – pamiątka z Metalfest
Tekst: Lena
foto: Lona

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x