IO?ION! czyli i Ciebie, i mnie, i Was kręcą zegarki! [rozdanie]

Szczęśliwi czasu nie mierzą, jak mówi stare przysłowie. No, pewnie tak. Zwłaszcza jak chwile są miłe i aż strach myśleć, że mogą mieć się ku końcowi. A co jeśli połączyć szczęście i czasu mierzenie? Bo można!
A przynajmniej my Wam gwarantujemy odrobinę dobrego humoru w sam raz na początek wiosny.


Nim przejdziemy do szczegółów, opowiem Wam troszkę o gadżetach IO?ION!. Są miękkie, kolorowe, idealnie wpasowują się w miejskie stylizacje i zwyczajnie poprawiają humor. Zaleźć je można w kilku miejscach w Polsce, ale do nas (i do Was też!) przybyły z Design Park Gdańsk. Noszą ja chłopaki i dziewczyny, przyjmują designerskie kształty, a na tarczach można doszukać się grafik – czaszek, azteckich czy geometrycznych wzorów.

No dobra, jeszcze tylko kilka fotek i nie przedłużamy.
Tłumaczymy co macie zrobić, by zgarnąć swój zegarek.

 Zasady zabawy:
1) Polub Desig Park i IO?ION! na FB.
2) Polub Bless the Mess na FB.
3) Udostępnij grafikę konkursową na Facebooku, a w komentarzu pod nią wymyśl nick dla swojego ulubionego zegarka – miśka lub królika. (Wyraźnie zaznaczcie, który zegarek nazywacie:)

Zabawa zaczyna się dzisiaj, 2.03.2013 i potrwa do 10.03.2013. Dzień później powiemy Wam, który zegarek dostał najfajniejszy nick i kto dostanie od nas własnego IO?ION! POD2! Wyniki podamy na fejsie i na blogu, więc bądźcie czujni. Do dzieła!

Wyniki: Imię dla Królika, to nie łatwa sprawa. Ale jest! Królik – Malina. Autorką jest Sandra Krysiak, a w zasadzie jej dzieciaki. Sandra! Pisz do nas: kontakt.lenalona@gmail.com.
Gratulujemy!

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x