Jak zostałam czarownicą?

Dziewczynki miewają różne pragnienia. Chcą zostać księżniczkami, lekarkami, nauczycielkami. Niektóre czują miętę do sprzedaży detalicznej, głównie warzywno-owocowej. Mnie dość szybko przyszło do głowy, że bycie czarownicą, to naprawdę świetny pomysł. I jasne było dla mnie, że wiedźma nie może być nieznośnie brzydka. Taka potężna? Znająca magiczne sztuczki? To musi być kobieta o urodzie niebywałej. Ideał? Czarownica dręcząca Śnieżkę albo Aurorę.

Kilka lat później bajki zmieniły się w książki dla trochę starszych dziewczynek. O miłości do Sagi o Ludziach Lody już się przyznałam, ale były jeszcze historie o czarownicach Mayfair, drżenie serca na myśl o Yennefer, ukochanej Wiedźmina. A nawet 100% frekwencja podczas serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica”. Założyłam też klan wiedź, więc niejako spełniłam swoje marzenia. Na zaginioną, własną Hedwigę z zaproszeniem do Hogwartu czekam z wytęsknieniem, choć w teorii mój wieku już dawno przeterminowany. A jak mnie nawiedzi ta urocza sowa, to z pewnością przywdzieję mój czarowny kapelusz, a może i tiule. Tymczasem zacieram łapki, bo już niebawem pierwszy odcinek czwartego sezonu Gry o Tron. Tam również nie brakuje wyrazistej wiedźmy…

koturny Jeffrey Campbell | spódnica Terranova | kurtka F&F | bluzka Zara | kapelusz Szaleo.pl |pierścionek H&M | naszyjnik Glitter

pudorwa ramoneska-kapelusz-dziewczyna w kapeluszu (9) pudorwa ramoneska-kapelusz-dziewczyna w kapeluszu (3) pudorwa ramoneska-kapelusz-dziewczyna w kapeluszu (7) pudorwa ramoneska-kapelusz-dziewczyna w kapeluszu (8) pudrowa kurtka-jeffrey cmapbell pudorwa ramoneska-kapelusz-dziewczyna w kapeluszu (2) dziewczyna w kapeluszu (1) jeffrey-campbell kapelusz-ramoneska-roz (2)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x