Douglas rozpieści Cię w grudniu – rozdajemy 24 kosmetyki!

Myszki!

Obiecałyśmy szaleństwo prezentowe i ono nadal trwa. Tym razem zachwycamy Was aż na… 24 sposoby! Dokładnie tyle okienek ma kalendarz adwentowy, prawda? A co byście powiedziały na taki kalendarz po brzegi wypełniony kosmetykami? Mamy dla Was taki egzemplarz! I już grudzień stanie się niesamowicie świąteczny, a każdego dnia będziecie mogły przetestować zupełnie nowiutki kosmetyk.

Troszkę tajemnicy odkryłyśmy poniżej, ale całą radość zostawiamy Wam! Mamy nadzieję, że podoba się Wam preświąteczne zamieszanie na blogu. A jeśli macie ochotę komuś takie kalendarz podarować, to spieszymy z ceną – 129 zł 🙂

douglas-kalendarz adwentowy z kosmetykami (2)

ZASADY

Aby wziąć udział w komentarzu do tego wpisu (albo na naszym Facebooku) zostaw swoje imię i nazwisko (lub pseudonim) oraz odpowiedź na pytanie:

Wymień trzy marki, których kosmetyki znajdziesz w Douglas?

DODATKOWE INFORMACJE

Rozdanie trwa od 26 listopada do 2 grudnia 2014 roku do godz. 23.59. Może w nim wziąć udział każdy sympatyk bloga Bless the Mess i Douglas Polska. Jedna osoba bierze udział jeden raz poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe i wpisanie jej w komentarzu na blogu lub FB Bless the Mess. Fundatorem nagród jest Douglas Polska.

WYNIKI

Wyniki rozdania zostaną opublikowane tutaj nie później niż 5 dni po zakończeniu rozdania. Osoba, która zostanie wytypowana jako laureat, proszona jest o kontakt z autorkami bloga Bless the Mess (drogą mailową, na adres: kontakt.lenalona@gmail.com) w ciągu maksymalnie 3 dni od daty ogłoszenia wyników. W przypadku braku lub zbyt późnego zgłoszenia nagroda przepada (zostanie wybrany kolejny laureat, który będzie proszony o postępowanie wg powyższych reguł). Wszelkie wątpliwości, zapytania, reklamacje prosimy zgłaszać drogą mailową nie później niż 14 dni po zakończeniu rozdania.

A nagroda wędruje do Kasia Konfederak. Gratulujemy i czekamy na kontakt!:)))

Powodzenia!

douglas-kalendarz adwentowy z kosmetykami (4) douglas-kalendarz adwentowy z kosmetykami (8) douglas-kalendarz adwentowy z kosmetykami (9) douglas-kalendarz adwentowy z kosmetykami (10) douglas-kalendarz adwentowy z kosmetykami (13) douglas-kalendarz adwentowy z kosmetykami (14) douglas-kalendarz adwentowy z kosmetykami (16)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x