Konkurs: 5 zestawów kosmetyków i zaproszeń VIP na imprezę SHEDOR

Ta nazwa co jakiś czas przewija się na naszym blogu i Facebooku. Zupełnie nowa marka kosmetyków, które pięknie wyglądają, jeszcze piękniej pachną, a działają jak żadne inne. Kosmetyki SHEDOR Paris zadebiutują w Polsce dokładnie 10 marca, a Wy możecie być jednymi z pierwszych osób, które je przetestują po starcie sprzedaży. Pięcioro z Was zaprosimy na ekskluzywny event premierowy marki z udziałem Magdy Kumorek, gwiazd i blogerek oraz przekażemy piękne zestawy kosmetyków SHEDOR. Zainteresowani? No to hop, będzie konkurs!

SHEDOR to innowacyjna marka propagująca dążenie do zdrowia i piękna zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Komplementarna kuracja kosmetykami i suplementem diety sprawia, że skóra lepiej się regeneruje i dłużej zachowuje młodzieńczy blask. A wiecie, co jest w SHEDOR najfajniejszego? To, że dzięki nim pokochacie pielęgnacyjne rytuały. Nakładanie kremu dołączonym pędzlem, przyjmowanie suplementu o wyglądzie prawdziwych pereł, poranna aplikacja nektaru, który jest jednocześnie bazą pod makijaż i dawką energii dla skóry – przyjemność stosowania jest równie ważna, jak działanie! Ciekawi marki? Zobaczcie jej historię i produkty w katalogu on-line [klik].

Już teraz możecie przekonać się, dlaczego kosmetyki SHEDOR są tak wyjątkowe, że pokochało je 100% kobiet, które ich używały. W tym Ambasadorka marki, Magda Kumorek.

grafika-konkurs-fejs

NAGRODY

5 x zaproszenie VIP na event SHEDOR 10 marca 2015 z udziałem Magdy Kumorek, ambasadorki marki oraz zestaw kosmetyków SHEDOR o wartości 198 zł każdy. W zestawie znajdują się:

– Cellular Anti-Aging Creme, krem globalnie odmładzający z pędzlem do aplikacji (słoik 50 ml)
– Cellular Repair Supplement, suplement diety: odnowa komórkowa (słoik 60 sztuk).

 

ZASADY

Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu do tego wpisu (albo na naszym Facebooku, o tutaj>) zostaw swoje imię i nazwisko (lub pseudonim) oraz odpowiedź na pytanie:

Kogo zagrała Magda Kumorek
w filmie „Iron Man 3”?

Do odpowiedzi możesz dodać krótkie (ale naprawdę krótkie, max 2 zdania) uzasadnienie, wyjaśnienie. Warunkiem udziału w konkursie jest także polubienie fanpage SHEDOR.

 

WYNIKI

Do Warszawy na spotkanie z Magdą Kumorek i odbiór zestawów kosmetyków Shedor zapraszamy:

Karolinę Handzlik, Alę Jarząbek (Ala Ma Kota), Paulinę Julię Jasiak, Kasię Jurę-Kielichowską, Katarzynę Ciok.

Dziewczyny, prosimy o kontakt mailowy, byśmy mogły wysłać Wam zaproszenia VIP na wtorkową premierę Shedor.

DODATKOWE INFORMACJE

Konkurs trwa od 2 do 6 marca 2015 roku do godz. 23.59. Jedna osoba bierze udział jeden raz poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe i wpisanie jej w komentarzu na blogu lub FB Bless the Mess. Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez przedstawiciela bloga Bless the Mess oraz przedstawiciela firmy Perfect Pharm (wyłączny dystrybutor kosmetyków SHEDOR w Polsce). Wyniki zostaną ogłoszone na blogu Bless the Mess (www.blessthemess.pl) w dniu 7 marca 2015 roku do godz. 20.00. Laureaci zostaną powiadomieni za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Facebooku (lub poprzez wiadomość e-mail, jeśli pozostawią adres skrzynki internetowej) i tą drogą otrzymają zaproszenia VIP premierę Shedor 10 marca. Wręczenie nagród rzeczowych odbędzie się podczas wydarzenia – premiery kosmetyków Shedor, 10 marca w Warszawie. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Perfect Pharm Group.

Zapytania i wątpliwości co do przebiegu konkursu prosimy przesyłać na adres: kontakt.lenalona@gmail.com najpóźniej do 3 dni od zakończenia konkursu.

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x