Nowy zapach Christian Lacroix. Komu go podarujesz?

Christian Lacroix Ambre dla Niej to perfumy intensywne, pobudzające wyobraźnię i zmysły. Jednocześnie są bardzo eleganckie i nowoczesne. Należą do kategorii zapachów szyprfowych. Perfumy łączą w sobie nuty mandarynki, urzekającego olejku różanego i płynnego karmelowego bursztynu. Ta perfumeryjna nowość powstała w wyniku kolaboracji domu mody Christian Lacroix i kosmetycznego giganta AVON. Perfumy opakowano we flakon wyglądem i barwą przypominający bursztyn z charakterystycznym logo ChL. Kompozycja jest bardzo zimowa, otulająca, jakby stworzona, by podarować ją komuś bliskiemu na Święta.

Podarunek dla bliskich + prezenty dla Was!

No właśnie… a co powiedzielibyście, gdybyście mogli to zrobić? Dostać od AVON paczkę z kosmetykami i obdarować kogoś bliskiego perfumami Ambre? To byłoby super, prawda? A jeszcze fajniej będzie wtedy, kiedy wraz z perfumami otrzymacie dodatkowe prezenty dla Was: pomadki Color Bold w 3 odnieniach oraz świąteczny płyn do kąpieli o zapachu żurawiny i pomarańczy. I dokładnie tak będzie! Mamy dla Was pięć zestawów nagród co oznacza radość na twarzach łącznie 10 osób.

Co do wygrania? 5 zestawów kosmetyków:

1. Woda perfumowana AVON Christian Lacroix dla Niej, 50ml, cena regularna: 149,00 zł
2. AVON Szminka Ultra Color Bold – 3 sztuki (starburst pink, bright nectar, hi-def plum), waga: 3,6 g, cena regularna: 26 zł/szt
3. Płyn do kąpieli AVON Żurawina i Pomarańcza, 250 ml, cena regularna: 13,00 zł

Jak zdobyć prezent?

Pomyśl ciepło o osobie, która byłaby wniebowzięta odnajdując Christian Lacroix Ambre pod choinką. Kto to taki? Napisz nam imię tej osoby lub otaguj ją w komentarzu. Jeśli chcesz, możesz uzasadnić, dlaczego akurat ona ma otrzymać od nas perfumy. Tobie za to z przyjemnością podarujemy zestaw trzech szminek Color Bold oraz żurawinowy płyn do kąpieli.

Udział w konkursie możesz wziąć tu na blogu (zostawiając komentarz) lub na naszym profilu na Facebooku (klik).

Wyniki

Kochani! Jesteście najcudowniejszymi czytelnikami na świecie – to już pewne! Ponad 200 pięknych komentarzy z komplementami i życzeniami dla bliskich – cudownie czytało się, jak bardzo kochacie rodziców, drugie połówki, rodzeństwo, przyjaciół. Prawda jest taka, że bardzo chciałybyśmy by pod każdą choinką w tym roku znalazł się prezent od Bless the Mess, ale mamy 5 zestawów nagród, także możemy uszczęśliwić tylko niektórych z Was. Choć z drugiej strony… dobre słowo także jest prezentem, więc Wy obdarowaliście bliskich i nas, za co bardzo dziękujemy.

Oto osoby, które będą mogły podarować zapach Ambre najbliższym i dostaną prezenty także dla siebie: Agata Piotrowska, Komisarz Zawada, Gosiaczek, Malwina Nowik, Paulina Adamska. Prosimy o kontakt z adresem na mail: kontakt.lenalona@gmail.com. Gratulujemy!

Informacje dodatkowe

Konkurs trwa od 15 do 21 grudnia 2014 roku do godz. 23.59. Może w nim wziąć udział każdy sympatyk bloga Bless the Mess lub AVON Polska na Facebooku (wystarczy, że lubicie jeden fanpage). Jedna osoba bierze udział jeden raz poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe i wpisanie jej w komentarzu na blogu lub FB Bless the Mess (jeśli zostawiacie komentarz na blogu nie zapomnijcie podać nicka/imienia i nazwiska). Fundatorem nagród jest AVON Polska. Wyniki zostaną opublikowane tutaj nie później niż 3 dni po zakończeniu konkursu. Osoba, która zostanie wytypowana jako laureat, proszona jest o kontakt z autorkami bloga Bless the Mess (drogą mailową, na adres: kontakt.lenalona@gmail.com) w ciągu maksymalnie 3 dni od daty ogłoszenia wyników. W przypadku braku lub zbyt późnego zgłoszenia nagroda przepada (zostanie wybrany kolejny laureat, który będzie proszony o postępowanie wg powyższych reguł). Wszelkie wątpliwości, zapytania, reklamacje prosimy zgłaszać drogą mailową nie później niż 14 dni po zakończeniu rozdania.

o.28217

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x