Lektura blogera czyli link love

W sumie jest sprawą dość oczywistą, że zajmując się pisaniem boga, blogi innych także czytamy. I to nie tylko my. Powstała jakiś czas temu w blogosferze inicjatywa nazwana ‚link love’, która polega mniej więcej na tym, by nie tylko pisać o sobie, ale także o najciekawszych naszym zdaniem blogowych tekstach/filmach/inicjatywach innych osób. Po pierwsze dlatego, że dobrym warto się dzielić, po drugie – nie mamy monopolu na najlepsze teksty i z przyjemnością polecamy tych, których cenimy za styl, jakość, zawartość. Zapraszamy do pierwszej odsłony ‚link love’ w blessowej wersji.

Na pierwszy ogień pragniemy polecić Wam Beauty Icon – która naszym zdaniem kosmetyki fotografuje najpiękniej w polskiej blogosferze. Tak, że często łapiemy się na tym, że myślimy iż na blogu są zdjęcia z materiałów prasowych firmy, a okazuje się, że to zdjęcia Agaty. Nie inaczej było tym razem – już pomijam fakt, że zazdrościmy cudownych pomadek Chanel, ale spójrzcie tylko na te zdjęcia! Zawodostwo.
Ze wspaniałych zdjęć słyną także dwie nasze ulubione blogerki (choć tematycznie bardzo od siebie odległe). Asię StyleDigger uwielbiamy za zdolności obserwacyjne, nieprzeciętny styl pisania i inteligencję. Kiedy wszystkie modowe robią sobie zdjęcia w NY albo Londynie, Asia jedzie do Peru i fotografuje dzielnice ubogich, a nie wystawy LV. Druga fotomaniaczka to Anika, która wspaniale uwiecznia w kadrze swoje… szczury! Na Ogonkowo.pl pojawiła się już czerwcowa tapeta na komputer (kilka rozmiarów ekranu), a także na iPady, iPhone i co wam jeszcze przyjdzie do głowy. Zajrzyjcie koniecznie, a pokochacie te małe gryzonie 🙂
Sporo się dzieje także u innych, ulubionych naszych, Agat. Agatha Love R poszła do fryzjera i wróciła z przepięknym ceniowaniem, aż zazdroszczę, że moje włosy na podobną fryzurę są już za krótkie. Z kolei po lekturze restauracyjnych wojaży Agaty (agatamanosa.blogspot.com) dopadło mnie dziwne uczucie – jest jednak coś, czego warszawiakom zazdroszczę – różnorodności restauracji! O takie miejsca na Śląsku jeszcze trudno.
U Piękności Dnia sporo kosmetycznych nowinek, których jeszcze na blogach nie widziałyśmy – śliczne połyskujące pomadki Bourjois czy neonowy tusz MaxFactor. Nowości, tym razem biżuteryjne, także u Beauty&Mac. Misie Tous lubimy zawsze, a czarne chyba najbardziej 🙂 Ach to jeszcze nowość od kochanego Kadika (Babika) – post ze stylizacją z udziałem pięęęeknego kapelusza!
Bardzo zaimponowała mi także Dorota (Olfaktoria.pl) publikacją artykułu o zapachach w piśmie dla… mężczyzn Maleman. Bo niby kto powiedział, że o perfumach i perfumiarstwie dyskutują tylko dziewczyny?
I ostatni post. Nas po lekturze zmroziło. Z jednej strony z szacunku do decyzji dla Charlize Mystery, która przyznała się do operacji plastycznej nosa i opisała szczerze swoje motywacje oraz zalety i wady zabiegu. Z drugiej jednak strony nie opuszcza nas poczucie, że hejt w sieci jest jednak bardzo, bardzo silny, skoro prowadzi dziewczynę blogującą z sukcesem do tak poważnej decyzji życiowej i finansowej, jaką jest operacja. Cóż, może po lekturze tego posta paru hejterów dopadnie moralniak?
Charlizemystery.com
A jakie są Wasze ulubione blogi? Co polecacie przeczytać/zobaczyć?

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x