Me and the City / total look Lidia Kalita

Wiecie, że to chyba pierwsze od dawna lato, które aż tak bardzo nie dało mi do wiwatu i przez to nie oczekuje jesieni? Owszem, bywało przecież gorąco (a to upały nie są mój ulubionym żywiołem), ale ostatnie dwa miesiące były przyjemnie ciepłe. Jesień może nie nadchodzić! Niech pozostanie w sferze październikowo-listopadowej i trwa aż do… wiosny! Protestuję na samą myśl o zimie, a klimat umiarkowany (londyński, hyhy) sprzyja.

Zwłaszcza, kiedy mogę nosić się tak stylowo, od stóp do głów ubrana w projekty Lidii Kality. Wiecie, że projektantka kilka lat temu opuściła szeregi Simple i tworzy własną linię? Mówiąc szczerze – zdecydowanie bardziej trafia w moje gusta! Oczywiście, że Simple świetnie wyczuwa trendy, dostajemy ubrania wysokiej jakości i o doskonałym kroju, ale często mam poczucie, że to garderoba dla nieco starszych klientek. No dobra – dla tych bardziej eleganckich, ceniących sobie klasykę.

lidia kalita total look (3) lidia kalita total look (4)

Dlatego propozycje Kality zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie, do fanki rockowych kamizelek, ciężkich butów o nietuzinkowym wyglądzie. Do tego Lidia proponuje garść militarnych inspiracji i dodatków w stylu boho. Wchodząc do butików projektantki mam wrażenie, że zgrabnie skomponowała moją szafę. Ach, nie mogę zapomnieć o domieszkę stylowego sportowego looku. Mniam!

Dodatkowo jeśli przez chwilę mogę poczuć się jak Carrie Bradshaw w mrocznej odsłonie, to nic tylko korzystać! A tak a propos; Dziewczyny – jeśli macie gorszy humor, to gorąco polecam Wam drugi  odcinek czwartego sezonu SATC „The Real Me”. Carrie z kumpelami udowadnia, że bycie sobą ma większa siłę nic bycie super modelką, super ciałem, super kobietą. Prawdziwe „my” (czasem niepomalowane, nieraz niezdecydowane, próżne i zakompleksione jednoczesne, spocone na siłowni i na niezbyt korzystnej diecie) są w swej niedoskonałości idealne.

I nikomu nic do tego!

lidia kalita total look (2) lidia kalita total look (5)

Więcej zdjęć i ceny znajdziecie na Fashion&More, czyli blogu lifestylowym, który prowadzimy wraz z Patrycją i Kasią. Przekonujemy Was (i chyba skutecznie),  że modne ubrania bez problemu znajdziecie w ulubionym outlecie.

Post powstał we współpracy z Fashion House Sosnowiec

lidia kalita total look (6) lidia kalita total look (7)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x