Love me tender: rozdanie Amesanti

Choć czasu jest jeszcze dość sporo, bo dokładnie miesiąc, to przecież świętowanie Dnia Zakochanych można zacząć odrobinę wcześniej. Zwłaszcza, że ten dzień można urozmaicić sobie malutkim prezentem od Amesanti
Nasze amulety – bransoletki Amesanti z onyksami i kryształkami.

Znacie się na kamieniach i ich działaniach? Bo jak to mawiają wróżki, albo i czarownice, każdy z tych szlachetnych ma w obie energię i moc. Można rzec – duszę. Mogą poprawić nastrój, albo sprawić że mini ból głowy. Bransoletki Amesanti wykonane są właśnie z kamieni szlachetnych i cokolwiek by nie mówić – są przepiękne! Walentynkowym, uroczym minerałem jest zdecydowanie kwarc różowy, nazywany kamieniem miłości. Sprzyja w uczuciach i związkach, a  dodatkowo chroni przed negatywną energią… Wierzyć czy nie? Czy to ważne, skoro błystko są tak piękne, że można się im oprzeć?

Wygraj bransoletkę Amesanti! Oto zasady:
1. Polub na Facebooku profil Amesanti.pl – KLIK
2. Polub na Facebooku Bless the Mess – KLIK
3. Udostępnij grafikę konkursową, którą możesz znaleźć po tym linkiem KLIK.
4. W komentarzu na Facebooku napisz numerek bransoletki, którą wybierasz.
Konkurs trwa od dzisiaj, 14.01.2013 do 24.01.2013. Szczęśliwą laureatkę (albo laureata) wybierzemy 25.01.2013. Wyniki ogłosimy na Facebooku oraz w tym poście. Na dane kontaktowe czekamy 3 dni, by w razie wątpliwości ponownie wybrać zwycięzcę.
Każda z bransoletek kryje swoja historię…

Klikajcie i zobaczcie, jak wyglądają poszczególne bransoletki i jaką moc kryją kamienie, 
z których są wykonane:

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x