Mad Men / Mężczyzna biurowy

Żeby w biurze działo się dobrze wszystkiego musi być po równo. Sprawiedliwie zatem dzielimy się obowiązkami i kawą z mlekiem. Równowaga w przyrodzie to podstawa! Wiec jak ying i yang współdzielimy smutki z dwoma chłopakami. Panowie K. i P. nie mogli zatem patrzeć spokojnie na rozwój Bless the Mess i po namowach (które trwały zaledwie parę sekund) zgodzili się pokazać swoje codziennie stylizacje. Bo  mężczyźni biurowi zadbać o siebie lubią, nad garderobą się zastanawiają, a ciuch który zakładają na siebie nie może być przypadkowy (no, z paroma wyjątkami…).
I tak, pan P. prezentuje nam styl bardziej oficjalny, bo mamy marynarkę, koszulę i spinki do mankietów. Te ostatnie są symbolem dobrego smaku i szkoda, że coraz rzadziej noszone przez facetów. To świetny dodatek, który nie tylko buduje cały look, ale także może dodać odrobiny charakteru nudnym marynarkom i koszulom. Sam P. przyznaje, ze mężczyzna powinien stosować się do złotej zasady „mniej znaczy więcej”. W jego przypadku sprawdza się to znakomicie, prawda?

Pan K. jest jeszcze bardzo młody i w jego przypadku małe szaleństwo jest nawet mile widziane. Poza tym na co dzień zajmuje się także wokalistyki jazzową, więc odrobinka awangardy jest dla niego chlebem powszednim.  Jego ulubionym motywem na stylizację z ikrą jest t-shirt z przesłaniem. Może być zawadiacko, z przekorą, ale nigdy nie nudno. Zwraca uwagę na dodatki – czapka, szalik, skórzana torba czy trampki to podstawa garderoby. Poza krztyną nonszalancji stawia na wygodę i luz. I jak Wam się podoba nasz K.?

Pan K.
Marynarka – Zara
T-shirt – New Yorker
Spodnie – Zara
Buty- Diverse
Zegarek- Casio
Czapka – Top Secret
Pasek- House
Szalik- TopMan
Pan P.
Zegarek – Atlantic
Marynarka – Zara
Koszula- Sunset Suits
Spodnie- Sunset Suits
Buty- Wojas
Pasek- Wrangler
Spinki do mankietów- Vistula
Płaszcz – TRUSSARDI, Mediolan
Tekst: Lena
Foto: Lona

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x