Meet friends. Meet Patrol!

Kto nas czyta wie dobrze, że na „Bless the Mess” poświęcamy sporo miejsca Śląskowi i pasjonatom, którzy właśnie w Katowicach i okolicach oddają kreatywność głowy i pracę rąk modzie, dizajnowi, rękodziełu. Jakież było nasze zaskoczenie, że działają tu nie tylko młodzi zdolni, ale także prawdziwi weterani masowej produkcji denimu – firma Patrol. O tak, oni też są z Katowic!


Kiedy zatem napisali do nas mail z odezwą, że jako ziomale koniecznie musimy się poznać, z radością pobiegłyśmy na spotkanie. Bo markę znamy nie od dzisiaj. Ba! W szarych czasach początku XXI wieku jeansy Patrola były przedmiotem pożądania nas samych i koleżanek ze szkolnej ławy. Tym przyjemniej było poznać ekipę, która stoi za marką, zarówno od strony projektowej, dystrybucyjnej jak i marketingowej (i tu zaskoczenie – za cały brand odpowiada kilkanaście osób!). A prawdziwą wisienką na torcie spotkania było nie tylko podglądanie najnowszej, niedostępnej w sklepach kolekcji, ale także rozmowy o projektach na jesień/zimę 2013/14! Mogłyśmy więc podpowiedzieć, na jakie wzory, fasony, kolory stawiać w przyszłym roku, a co raczej odejdzie do lamusa.

Fioletowa kratka wewnątrz? Czemu nie?
Niezłe metki 🙂
Poznajcie Emilkę, psiaka znajomych projektantów.
Fajnie jest poznać grono pasjonatów, którzy zwyczajnie na świecie lubią swoją pracę. I siebie nawzajem także. Z taką ekipą tylko konie kraść. A kiedy opowiadają o swoich kolekcjach, wówczas zarażają pozytywną energią. Bo na koszulkach pojawiają się zaznajomione czworonogi (i to jest nasz faworyt – psiak Emilka na męskim t-shircie), zamek spodni, tak dla draki, nie kończy się tam gdzie powinien, a zakręca pod samą kieszeń! Do tego przytulne koszule i wszystkie odcienie denimu kuszą nieprzyzwoicie. Żyć nie umierać. I przebierać, i wybierać.

W kolekcji przyszłorocznej mamy swoje ulubione typy – poprzecierane boyfriendy czy granatowe klasyczne jeansy ze skórzanymi wykończeniami. Co fajne – sama marka proponuje nam bardzo uniwersalne kroje i wzory, ale poprzez niebanalne wykończenia (czerwona nitka, skórzana aplikacja, kolorowa podszewka) nabierają one charakteru. Zatem moi Mili, zaczynamy naszą przygodę z Patrolem! W najbliższych tygodniach będziemy poznawać markę, testować produkty i zbierać informacje o tym, co Wam i nam się w ‚Patrolach’ podoba, a co jeszcze trzeba doszlifować. Katowice rządzą jeansem, a co!


Lena zza wieszaka 😀
Pozwól się zaskoczyć – mówi Tymbark pity przed spotkaniem – to były słowa prorocze!
Girl zone – młodsza seria Partola, bardzo przypadła nam do gustu.
Moi ulubieńcy- spodnie z suwakiem wokół bioder. On działa!
Modele z jasnego jeansu podobały nam się najbardziej
Podczas spotkania miałyśmy na sobie:
Lena: Atmosphere t-shirt Zara vest Terranowa PU trousers

Lona: E-Lady blouse Big Star jeans Stradivarius shoes

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x