O mocy Kim Kardashian

Nie pomyślałabym nigdy, że celebrytka z pierwszych stron gazet będzie mieć ze mną cokolwiek wspólnego. Rockowa, niegrzeczna laska – o tak! Cała ja. No prawie. Te metalowe i zbuntowane, ostre, niegrzeczne zazwyczaj przypominają bardziej Kate Moss niż mnie, z paroma wyjątkami rzecz jasna. I kiedy wszystko było już stracone, nie znalazłam swojej bratniej duszy (albo ciała) wśród gwiazd i gwiazdeczek, wówczas pojawiła się ona.

Zachwycająco piękną (sorry wszystkim – ja naprawdę nie potrafię oprzeć się jej twarzy. Nie przemawia do mnie nawet fakt, że mógł tam majstrować chirurg. Whatever, whatever), bajecznie bogata, nie wiem czy głupia, ale na pewno nieskomplikowana. Rzuciła na kolana świat. Swoim tyłkiem, cyckiem, biodrem talią i zwariowaną rodziną. Koniec z familią Adamsów, Osbourne’ów. Liczą się tylko Kardashainowie. Nieprzyzwoicie bogaci, rozhisteryzowani, robiący wszystko dla kariery, blasku fleszy i splendoru.

styl kim kardashian (1) styl kim kardashian (4)

Wracam jednak do walorów Kim. I do tematu, który zgłębiam od kilku tygodni. Z zainteresowaniem obserwuję profile naszych rodzimych blogerek i modelek plus size. Wszystko zaczęło się od cudnej Iwony, którą poznałam osobiście. Poczułam, że to dziewczyna ulepiona z tej samej gliny co i ja (znacie to uczucie, kiedy po kilku minutach wiecie, że z ta osobą możecie przegadać lub przetańczyć całą noc? Że nadajcie na tych samych falach?). Iwona zachwyciła mnie miłością do samej siebie, taką pozytywną, godną naśladowania. Ona kocha swoje kształty, swój biust, swoje nogi, swoje usta. Jest seksowna, urocza, zalotna. Tak bardzo chciałabym czuć to samo, okazywać to światu!

Jak one (Kim i Iwona) to robią? Jak w świcie zdominowanym przez super skinny fit lachony mogą olśniewać? Kochać te swoje cycki, te pupcie, bioderka. Skąd one biorą siłę? Poproszę również. Kilogram, albo nawet i dwa.

Na dobry początek zaczęłam od stylizacji bardzo w stylu Kim. Dopasowane, kobiece do granic możliwości, sexy lecz nie wyuzdane (no dobra, kardashiance zdarza się przegiąć). Mam nadzieję, że raz na jakiś czas będę mogła czuć się tak szałowo jak w tym wydaniu.

Spódnica Essa Trends | buty Gino Rossi (różowe szpilki | buty Anja Rubik dla Mohito
| marynarka Simple | bransoletka Mohito | torebka Solar

styl kim kardashian (2)kim-kardashian-style5 styl kim kardashian (5) styl kim kardashian (6) styl kim kardashian (8) styl kim kardashian (9)

 

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x