Poland Pinspires – biel, czerwień i t-shirt Kupisza dla Ciebie!

Jeszcze tylko kilka dni i piłkomania dopadnie każdego, czy tergo chce, czy nie. A skoro Polska jest teraz na tapecie to dlaczego nie miałybyśmy celebrować tego wydarzenia jeszcze mocniej? Pamiętacie o konkursie z Pinspire, w którym możecie wygrać t-shirt Roberta Kupisza? Tutaj wszelkie szczegóły!

Chcemy pokazać, że nasz kraj inspiruje i stąd pomysł na serię postów, które będą chwalić to co dobre. Bo Polskie! Ja zaczynam w kolorach ojczystych, w stylu „koko koko-euro spoko” czyli dziewczęco, a nawet dość zgrzebnie. W sukience, jak najbardziej polskiej, pochodzącej z Retro Me i w opasce z kwiatem od Miki Kośki. Podczas robienia zdjęć śmiałam się, ze jeszcze tylko gęsi brakuje i byłabym prawdziwie ludową Leną.

Czekamy na Wasze inspiracje, a t-shirt z orzełkiem Kupisza pozwoli Wam celebrować „dni polskie” w Europie!Lena ma na sobie:
Marynarka – Zara
Sukienka – Retro Me
Kurtka – Top Secret
Buty – Tamaris, Butyk.pl
Bransoletka – nn 


Tekst: Lena
Foto: Lona

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x