Polscy projektanci doprowadzili nas do… Furii!

Tytuł niemal powiedział wszystko. Na katowickiej mapie zakupowej, na najbardziej rozbawionej i imprezowej ulicy (Mariackiej, jeśli ktoś jeszcze nie wie), pojawił się przytulny butki, w którym można znaleźć dobra od polskich projektantów. To zupełnie nowa jakość w Katowicach, więc wszyscy fani i fanki modowych olśnień powinni znaleźć się czym prędzej w Furii.

Nas zachwycił pomysł na surowe wnętrze, które przystrojone projektami made in PL, nabiera naprawdę fajnego charakteru. Robi się światowo. Robi się jak w Berlinie, Londynie albo i Rzymie. Z utęsknieniem czekałyśmy na takie miejsce, nawet w skrytości chciałyśmy byś posiadaczkami takowego.  Bo wielką jego siłą jest idea powstania. Wiemy, że Maja, właścicielka, chciała przewietrzyć nasze śląskie spojrzenie na modę. No i sprawiła, że nie trzeba nam tylko czekać na SwagShow, by mieć w zasięgu dłoni ciuch od polskiego projektanta. To chyba oczywiste, że Katowice nie chcą być gorsze od Warszawy, Krakowa czy Łodzi. No i mamy swoje pierwsze miejsce wśród śląskich uliczek, do którego będą prowadzić wszystkie modowe ścieżki.

W Furii znajdziemy Risk made in warsaw, czyli kultowe, dresowe projekty dla wszystkich lubujących się w streetowych ubraniach. Jest Jak ta lala, Staff by Maff (ot, gratka dla wszystkich fanek Maffashion, która w swych projektach mocno nawiązuje do tego, co sama lubi nosić). Jest też fantastyczne nennuko, których projekty od kilku sezonów cieszą ogromną popularnością wśród fanów polskiego designu. Z resztą, nie ma się co dziwić, kto nie chciałby nosić sweterka w pingwiny?;)

Maja nie ukrywa, że to dopiero początek panowania na ulicy Mariackiej i sprowadzania na nią interesujących projektów od polskich projektantów. Zapowiada, że niebawem pojawi się choćby Aloha From Deer, czyli twórcy przezabawnych bluz z printami. Mocno ściskamy kciuki, Was zapraszamy na krótką prezentację tego co można znaleźć w asortymencie Furii i… miłych zakupów!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x