Pyszne.pl zaprasza na walentynkowe żołądków podboje! [KONKURS]

Obiecywałyśmy Walentynkowe szaleństwo i dotrzymujemy słowa! Prócz dobrego filmu, idealnej stylizacji i wystrzałowego makijażu lubimy sobie coś przekąsić. Oczywiście na randce. A wiecie, że my lubimy dodatkowo kombinować, sprawdzać i testować. I dlatego w małym palcu lewej ręki mamy wszelkie ułatwienia w zdobyciu pokarmu. Z pyszne.pl znamy się od ładnych paru lat. Jeszcze w czasie, kiedy pracowałyśmy razem dałyśmy się wciągnąć w zamawianie online. Co jest fajne bo po wejściu na stronę, wpisaniu adresu mamy dostęp do mnóstwa restauracji, barów i cateringów, które dowożą potrawy do naszego miejsca docelowego.  Do tego pełne menu i prosty sposób zapłaty. Lona wiernie zamawia swoje sushi z sosnowieckich knajpek, a ja skrupulatnie sprawdzam oferty katowickich lokali (co jest czadowe bo można sobie do domu zamówić prawdziwego, regularnego burgera!). I brzmi to wszystko jak reklama z Chajzerem, ale obiecujemy – korzystamy i jesteśmy bardzo zadowolone :)))! I to zadowolenie dajemy Wam.

Wraz z pyszne.pl mamy dla Was 3 vouchery każdy o wartości 100 zł. Trzeba tylko odpowiedzieć na bardzo romantyczne pytanie:

„Przez zoładek do serca – co podałbys / podałabys swojej Walentynce,
aby ta/ten poszedł z Toba na koniec swiata?” 

Zabawa rozpoczyna się dzisiaj, a zakończy 15 lutego o godz.23.59. Laureatów wybierzemy do 17 lutego i powiadomimy o tym we wpisie konkursowym. Vouchery są ważne do końca miesiąca. Do dwóch dni będziemy czekać na odzew laureatów na kontakt.lenalona@gmail.com. Liczy się kreatywność, błyskotliwość i zacięcie kulinarne. Tym razem zabawa trwa na blogu i naszym koncie na fb.

Wyniki: ujęły, rozśmieszyły i zainspirowały nas (choć naprawdę było trudno wybrać tylko 3 przepisy!) propozycje: Kachny Plaszewskiej, Katarzyny Sobczyk-Lenart i wtulonawsny. Piszcie do nas czym prędzej po kody i instrukcje:) Macie dwa dni i poszukujemy nowych laureatów.

Informacje dodatkowe: Bony, które są do wygrania w konkursie można zrealizować tylko zamawiając jedzenie online w serwisie Pyszne.pl, w restauracjach, które posiadają w ofercie płatność online oraz które dowożą jedzenie pod adres wpisany przez zwycięzcę. 

pyszne (2)pyszne (6) pyszne (10) pyszne (8)150211_Valentines_Day_700x400

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x