Radosnych świąt… / Wyniki konkursu

Tym razem Wielkanoc nie będzie tak słoneczna jakbyśmy wszyscy chcieli. Co nie zmienia faktu, ze mamy dla Was ciepłe i pełne wiosennego optymizmu życzenia. My i kurczak. A w zasadzie trzy kurczaki, bo jak już ma być ciepło to najlepiej w kolorze sezonu (obok mięty i pudru) żółci.

Życzymy pogody za oknem mimo wszystko, wiosennych kwiatów na stole, radosnych spotkań z rodziną i przyjaciółmi, pysznych smakołyków (które choć słodkie wcale nie będą kaloryczne). Do tego by w Dyngusa każda panna została oblana przez swego Księcia z bajki. I żeby Zajączek przyniósł Wam drobiazgi, które wywołają uśmiech na każdej buzi.

A skoro o Zajączku mowa to jeszcze wyniki konkursu Gillette! Maszyna losująca wygenerowała numer 47, pod którym znalazła się pani Maria Gruca. Prosimy o e-mail z danymi kontaktowymi (do 10.04), by jak najszybciej dotarła nagroda – kontakt.lenalona@gmail.com.


 Lena&Lona

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x