Ramona to przewrotna bestia. Szmugluje zioło dla swej Pani Kory, nosi się awangardowo i śpiewa rytmiczne piosenki. Ramona ma duszę pokręconą, ale w nieszkodliwy sposób. Moja Ramona wiele nie potrafi. Ot, wygląda (na skórzaną). Ale uczuć do niej żywię wiele i to nie tylko dlatego, że jest to (uwaga, teraz wyznanie godne „Ukrytej prawdy”) pierwsza ramoneska w mojej szafie. Przywiozłam ją sobie z wakacji, gorącego i pięknego Las Palmas. I dzięki temu sprytnemu manewrowi lubię ją dużo bardziej, niż inne skórzane kurtki w szafie. Lubię też H&M za jej piękną cenę – 40 Euro, czyli w PL pewnie jakieś 160 złotych.

Hej Ramona! Do twarzy Ci we mnie.

Ramoneska H&M | sukienka Mohito% | Szpilki Zara | Pierścionki H&M | Rajstopy Gatta.

sukienka mohito krata-rmaoneska-szpilki-czerwone usta-tartan dress (8) copy sukienka mohito krata-rmaoneska-szpilki-czerwone usta-tartan dress (11) sukienka mohito krata-rmaoneska-szpilki-czerwone usta-tartan dress (13) copy sukienka mohito krata-rmaoneska-szpilki-czerwone usta-tartan dress (5)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x