Ratujmy ubrania przed molami! [wyprzedaż szafy]

Nie zasłużyły na swój los. Do domostw przybyły w atmosferze uniesienia i radości, a potem wylądowały na wieszaku albo dnie półki. Niekochane. I to nie dlatego, że brzydkie czy niemiłe dla skóry. Ot, za małe tu i tam, niekoniecznie dopasowane do sylwetki, odsunięte na bliżej nieokreśloną przyszłość przez ciąże i połogi. Te ubrania i dodatki padły ofiarą nieprzemyślnych zakupów, splotów okoliczności i… dobrego jedzenia. A teraz grożą im mole. Co prawda jeszcze ani jednego mola w swoim zyciu nie widziałam [ja, Lona], ale pewna jestem, że prędzej czy później te podstępne stwory zorientują się, że mam w szafie takie rzeczy, które można wszamać na śniadanie.


Jeśli więc lubicie ubrania i dodatki, jak ja, i nie lubicie moli – mam dla Was propozycję. Obejrzyjcie, co wystawiłam na aukcjach Allero [na razie jest kilkanaście, w weekend będzie przybywać, bo Lena dorzuci swoje]. Może mój nietrafiony rozmiar będzie Waszym idealnym, a ubrania wreszcie trafią do domu kogoś, kto będzie się nimi cieszył.

Poniżej zdjęcia niektórych produktów. Wszystkie aukcje TUTAJ >


Ps. Jesteśmy też otwarte na sugestie dotyczące tego co wystawić. Jeśli jakiaś rzecz z bloga Was interesuje, piszcie śmiało. Peace!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x