Romantyczność. / Konkurs Wittchen!

///Info o konkursie znajduje się pod postem///

Wydaje mi się, jeśli się mylę to poprawcie, ze powolutku zanika zwyczaj uczenia się wierszy na pamięć przez młodzież. Sama pamiętam ledwo kilka, które wkułam na przestrzeni podstawówki-gimnazjum-liceum. Plus tych kilka, co wkułam sama, dla własnej satysfakcji.Bo małoletniej Lenie imponowali ludzie, którzy potrafili znaleźć odpowiedni cytat, aforyzm, fragment wiersza na każdą okoliczność, zwłaszcza w ramach ciętej i trafnej riposty. Ostatnim z liryków, który chcąc nie chcąc, trafił do mej pamięci jest „Romantyczność” Mickiewicza. I pamięć to szczwana jest bestia bo ja nadal potrafię powiedzieć te kilkanaście zwrotek. I tak mi przyszło na myśl, że jakoś tak romantycznie na tych fotografiach. Chcąc nie chcąc. I choć daleko mi do pokoleniowych manifestów, rewolucji, to z delikatnością w stylizacjach u mnie raczej na bakier. Zatem oto i jest – Lena, która dzierżąc wiosenne tulipany patrzy w serce. I na mury Sosnowca.

Nie zapomnijcie o naszym „torebkowym” konkurse,w którym do wygrania skórzany portfel Wittchen, który mamy dla Was dzięki Merlin.pl oraz bon do Douglasa. Zobaczcie szczegóły…

Lena ma na sobie:
Tregginsy – Cubus
Bluzka – Atmosphere
Biustonosz- H&M
Buty – no name
Bransoletka – Republika Artystyczna
Tekst: Lena

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x