Shiny fall!

Co robią dziewczyny jesienią?

Mogą zakopać się pod kołdrą i zimować jak niedźwiedzie. Albo jeże. To nie jest opcja zła, rzekłabym nawet z przekorą, że idea przeleżenie kilku miesięcy do góry brzuszkiem byłaby przeze mnie rozpatrzona pozytywnie. Zwłaszcza, ze po takiej drzemce misie budzą się bez krztyny sadełka. Podpisałabym cyrograf ze snem w zanadrzu, ale tego zrobić się nie da.

Można jeszcze pić dużo kawy/herbaty/kakao w towarzystwie książki/serialu/filmu. Tutaj pierzynka też znajdzie całkiem niezłe zastosowanie. Dla tych sumiennych to niezgorsza pora na uaktywnienie pokładów energii, którą można z pożytkiem wykorzystać na basenie/siłowni/sali treningowej.

Last but not least! W te wieczory długie można zająć się także skórą. I zrozumcie to jak chcecie, bo ze skórą można cuda zrobić. Wygładzić ją można, nawilżyć, odmłodzić, przywrócić jędrność, pozbawić wyprysków i naczynek, naciągnąć, zamrozić i co tylko nam w duszy gra! Przekonałyśmy się o tym podczas wizyty w Dentim Clinic Medycyna Estetyczna w Katowicach.

Przyznaję bez bicia- posłuchać o nowinkach w świecie kosmetologii to także gratka dla fanek buszowania po sklepowych wieszakach. Bo, która z nas Dziewczyny, nie lubi czasem się porozpieszczać, a co najfajniejsze- oddać się w ręce fachowca? Eksperci z Dentim byli do naszej dyspozycji i odpowiadali wytrwale na wszystkie zapytania.

Spotkanie upłynęło pod szyldem rozświetlania. To dobry sposób na przegonienie jesiennych smutków i szarości. A skoro liście mogą się zazłocić i błyszczeć, to dlaczego nie my? No to opowiadano o maszynach typu CoaxMed, MesoTherm czy X-Lase. Brzmi tajemniczo, prawda? Najważniejszy jest cel –  pozbycie się w krótkim czasie problemów z nadwagą, przebarwieniami na skórze, niechcianym owłosieniem, cellulitem…Brr! A jak się chce, to się da. I wiemy już dobrze, bo pokaz siły również się odbył. A co!

No to dobrych rad nie było końca…
Bo blogerki wiedzieć chcą więcej;)

 

Kto się boi igły? ;)))
Były muffinki i kawa, były ploteczki, a wszystko po to, by…
z wielkim uśmiechem na ustach patrzeć jak zamraża się tłuszcz!

 

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x