Siemens Fresh Look – gracias Malina!

Pastele – ulubiony trend polskich blogerek w sezonie wiosna/lato 2012 zostały docenione także przez Karolinę Malinowska i zespół redakcyjny Magazynu Siemens Fresh Look (kliknij, by pobrać najnowszy numer Magazynu). A że i my z Leną pastelowej manii uległyśmy, postanowiłyśmy spróbować swoich sił i wysłać kilka „Blesso-Messowych” fotek ze stylizacjami do aplikacji konkursowej. Jakież było moje zaskoczenie, gdy otworzyłam sobie gotowy magazyn w komórce podczas majówkowego wyjazdu do Międzyzdrojów, a tam.. jedna Lona, dwie Lony! I tyle ciepłych słów od Maliny, że do dziś banan rysuje się na twarzy, gdy o nich myślę.

FOR ENGLISH VERSION CLICK >>>

Co prawda edycji pastelowej nie wygrałam i nie będzie okazji, by zaszaleć z Karoliną Malinowską na zakupach sponsorowanych przez Siemens, ale powiem Wam szczerze – po tym, co przeczytałam we wstępniaku Maliny do tego wydania, absolutnie nie czuję, by cokolwiek mnie ominęło 🙂 Zresztą przeczytajcie sami…

Ciepłe słowa dotyczą stylizacji z miętową bluzką z frędzlami – to głównie ona, a także moja ślubna torebka z kokardą projektu Zuzi Górskiej skradła serce stylistki.

A tu znajdziecie więcej zdjęć zestawu – KLIK!

Drugą stylizacją, która spodobała się redakcji Siemens Fresh Look, był zestaw z żółtymi butami i szarą skórzaną spódniczką, który – z tego co pamiętam – także na blogu większości dziewczyn podobał się bardzo.

Zresztą, po co być gołosłowną, wklejam link do postu ze zdjęciami tej stylizacji – KLIK!

Tekst: Lona
Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x