Smile baby! You’re in Duda Clinic.

Futurystyczne lampy, dizajnerskie wnętrze, kawa i przekąski, świeże kwiaty, śliczne recepcjonistki, stylowo urządzone gabinety oraz VIP room z gigantycznym łożem, barkiem, i oddzielnym wejściem…


Nie, to nie są zdjęcia z nowego katowickiego SPA, to jest… klinika dentystyczna! Przemyślany (projekt powstawał 9 miesięcy), wybudowany z myślą o najbardziej wymagających pacjentach – taki jest nowy budynek Duda Clinic, do zwiedzania którego zostałam zaproszona w piątek wraz ze śląskimi blogerkami i redaktorkami pism urodowych. Idea dra Mariusza Dudy była następująca – połączyć wiedzę i doświadczenie w implantologii i stomatologii (własne oraz kilkunastoosobowego zespołu specjalistów) z niespotykanym na Śląsku dizajnem, a powstałą klinikę ulokować w środku lasu, w ciszy, spokoju i pod osłoną drzew.

Jak się okazuje cisza i spokój mają znaczenie nie tylko estetyczne, ale i praktyczne – klinika ma specjalny pokój VIP z oddzielnym wejściem i podjazdem. Tędy wchodzą/wychodzą gwiazdy, by w maksymalnym komforcie oraz bez towarzystwa fotografów, przechodzić zabiegi wybielania, leczenia, wstawiać licówki, korony, czy implanty. – W ubiegłym tygodniu gościliśmy właśnie w tym pokoju jedną z topowych światowych modelek – mówił Duda. My obstawiamy, że mogła być to Zuza Bijoch. Przecież pochodzi z Katowic…

Nie skupiając się już więcej na plotkowaniu zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania, na którym mogłyśmy zobaczyć klinikę: gabinety szefów, salę konferencyjną, VIP room, sale zabiegowe, poczekalnię z krzywym zwierciadłem (super zabawa!), dziecięcą ścianę chwały, porozmawiać ze stomatologami oraz zobaczyć jak wygląda zabieg laserowego wybielania zębów.

 Zabieg laserowego wybielania poprzedza pokrycie dziąseł specjalnym żelem zapobiegającym podrażnieniom. 
 Dr Mariusz Duda opowiada o swoich ulubionych pacjentach – dzieciakach, które po udanej wizycie
na ‚ścianie chwały’ odciskają rączki. 

 Podręczny stoliczek z napojami w VIP roomie. Podobno kieliszek wina na odwagę może pomóc lepiej znieść stres związany z wizytą niż nie jedno znieczulenie ;)))

 A to już gabinet dra Dudy…

 … z urzekającym retro kałamarzem i klipsem do papieru

 Zazdroszczę klinice tych Maców … a pani z pulpitu uśmiechu 😉

 Hello! Odbijam się w lampie!

 Zrobiliśmy sobie też pamiątkowe zdjęcia

Tylu aparatów fotograficznych jeszcze Duda Clinic nie widziała!

Po prezentacji czekały na nas konsultantki Oriflame, by opowiedzieć o trendach w makijażu

A dzieki krzywemu zwierciadłu w poczekalni, już wiem jak się czuje Anja Rubik. Nogi jak patyczki!

Ja robiłam zdjęcia Ewie…

… Ewa Sylwii…
No i oczywiście mnie też!

 Kiedy my się bawiłyśmy, Dorota Grzyśka, koordynatorka asystentek stomatologicznych w klinice, na żywym modelu (pozdrawiamy Pana Ochotnika!) pokazywała, jak wygląda zabieg wybielania.

______________________

Jeśli mieszkacie w pobliżu, zachęcam do odwiedzenia kliniki w piątek – odbywa się tam wtedy dzień otwarty, a dodatkowo konkurs z nagrodami (w losowaniu będzie można wygrać usługi dentystyczne, w tym nawet wybielanie o wartości 1400 zł, czy wstawienie jednego lub nawet dwóch implantów, co kosztuje ponad 3000 zł). Warto do kliniki zabrać dzieci, bo pracownicy będą na imejscu przeprowadzać lekcję prawidłowej higieny jamy ustnej i pokazywać jak zbudowana jest szczęka i dlaczego warto dbać o piękny uśmiech.


Lona was wearing: sh dress  |   Ryłko wedges  |  Mango belt  |  Bata bag. 
Pics by me & Ewa

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x