Superhero story + konkurs Dove

Oj niezbadane są wyroki losu... kto by pomyślał, ze kręcenie video dla Dove wciągnie nas do tego stopnia, że powstanie nie tylko ‚filmik ćwiczebny’ z warsztatów w Warszawie (publikowałyśmy go na naszym Fejsie, o TU>) ale także nasze własne osobiste dwa, z których jeden zostanie oficjalnie zaprezentowany w konkursie na fanpejdżu marki (a trzeba Wam wiedzieć, że Dove ma na Fejsie ponad 13 milionów fanów!). A że przy okazji zostałyśmy także twarzami tego konkursu, gorąco zachęcamy Was do wzięcia w nim udziału – przekonajcie się na własnej skórze, o ile Dove Creme Mousse różni się od Waszego żelu pod prysznic. Jak wziąć udział w zabawie? 
Wystarczy wejść do aplikacji (kliknijcie grafikę poniżej) Dove, obejrzeć nasz filmik i odpowiedzieć na pytanie zamknięte, a następnie otwarte. To tyle. Liczymy na Waszą kreatywność, a ekipa Dove już poleruje buteleczki 100 zestawów nagród, które dla Was przygotowali (każdy laureat dostanie dwa duże flakony musu Dove, jedną nawilżająca, drugą sensitive; wartość każdego zestawu to ok. 30 PLN).


Powodzenia!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x