Sylwestrowe kreacje i selfie z nagrodami

Jeśli jeszcze nie macie sylwestrowych kreacji, to powiadam Wam – wcale nie musicie stawać na głowie. No chyba, że wybieracie się na wielki, wiedeński bal. Wówczas Wasze suknie, szpileczki i dodatki powinny błyszczeć w szafie i kusić. Mnie, jak to zwykle bywa, daleko do królewskich balów. I choć potajemnie marzę o spektakularnym wyjściu w tiulach i piórach, to w gruncie rzeczy chyba nie bawiłabym się dobrze tańcząc walca. I dlatego również wybieram bardzo zaskakujący zestaw sylwestrowy, gdzie na pierwszy plan wysuwa się wielki, różowy futrzak. A może jednak czapa z woalką i usta w kolorze poziomek z jogurtem? Nie wiem, ale mam pewność, że w takim odzieniu nie tylko noc, ale i ja będę niezapomniana.

A jeśli szykujecie się jeszcze na polowanie, to zapraszamy do Fashion Houae Sosnowiec, gdzie do końca roku trwa konkurs, w którym do zgarnięcia bony zakupowe!
Aby wziąć udział, podczas zakupów w Fashion House Sosnowiec zrób sobie zdjęcie w świątecznym klimacie.
Umieść na Instagramie lub Facebooku zdjęcie z hashtagiem #selfieFHS.
Do wygrania łącznie 3 bony na zakupy w Fashion House Sosnowiec o wartości 100, 200 i 400 zł.
Wyniki konkurs oraz regulamin znajdziecie na fb Fashion House Sosnowiec.

Powodzenia i bawcie się dobrze:)

  szminak mac niky minaj - rozowe futerko-martenty-czapka z woalka (5) szminak mac niky minaj - rozowe futerko-martenty-czapka z woalka (7) szminak mac niky minaj - rozowe futerko-martenty-czapka z woalka (10) szminak mac niky minaj - rozowe futerko-martenty-czapka z woalka (11)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x