Tell a Friend!

Chcę Wam coś powiedzieć, Drodzy Przyjaciele, Czytelnicy!
Każdego dnia, na całym świecie umiera ponad 2000 dzieciaków poniżej piątego roku życia. Powód jest prosty – brak dostępu do odpowiednich warunków sanitarnych.To właśnie najmłodsi są najbardziej narażeni na skutki niskiego poziomu higieny, gdyż ich układ odpornościowy nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Marka Unilever, która jest producentem Domestos wraz z UNICEF chce to zmienić i nie tylko pomóc wybudować toalety dla najbardziej potrzebujących, ale edukować i informować o tym, że czystość i higiena może uratować życie. Bo dobra praktyka i profilaktyka jest najbardziej efektywnym sposobem na uniknięcie nieszczęścia.

My, Bless the Mess, również chcemy być częścią tej akcji. A to bardzo proste! Wystarczy, że podczas codziennych zakupów wsadzimy do swojego koszyka lub wózka Domestos w specjalnie oznakowanej butelce. Mówimy to Wam i mamy nadzieję, że i Wy powiecie o tym swoim Przyjaciołom. To tak niewiele, a może pomóc uratować życie dzieciaków.

Na dobry początek zapraszamy Was na niebywale uroczy film, który przekona Was, że nie ma nic lepszego niż…
Tell a Friend!

Logo akcji i specjalnie oznakowana butelka! Szukajcie jej na sklepowych półkach.
Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x