The O.P.I. Kingdom

Manicure, pedicure, regulacja brwi, koloryzacja i strzyżenie – jestem absolutnie przekonana, że taki zestaw ‚restartujący’ powinna odbyć każda świeżo upieczona mama. I takowy ja zafundowałam sobie dzięki uprzejmości Akademii Stylizajcji z Katowic. W ubiegły weekend spędziłam u Edyty i jej zespołu cudowne 4 godziny. I obiecuję sobie, że mimo tych wszystkich wyzwań dnia codziennego z 6-tygodniowym niemowlakiem w domu, będę taką kurację powtarzać jak często się da. A już na pewno pedicure (wspaniałe efekty zastosowania kosmetyków OPI, zwłaszcza egzotycznego solnego peelingu, a do tego masaż kręgosłupa na rewelacyjnym fotelu masującym podczas kąpieli stóp) i malowanie paznokci fantastycznymi kolorami piaskowego manicure OPI (kolory, które wybrałam, 8 i 9, zobaczycie na zdjęciu poniżej).

Trzeba przyznać, że efekty są trwałe (manicure piaskowy trzyma się tydzień, pedicure jeszcze dłużej), a a Akademii dziewczyny pracują tylko na najlepszych kosmetykach: L’Oreal i OPI. Zresztą co ja Wam tu będę… wystarczy zobaczyć ścianę lakierów, jakie mamy do wyboru… ślinotok każdej lakieromaniaczki murowany! Zostawiam Was więc ze zdjęciami z mojej metmorfozy w Akademii Stylizacji i polecam ja wszystkim z Katowic i okolic – będziecie miło zaskoczone cenami!

8 na dłonie, 9 na stopy. Piaskowy manicure z migoczącymi drobinkami. Boski efekt!

Nie powinnam kofeiny, ale było tak przyjemnie, że skusiłam się na latte.

Oto on – najlepszy peeling do stóp, z jakim miałam do czynienia. Rewelacyjnie wygładza i odświeża.

Cóż, może i moje stopy w październiku nie będą szczególnie eksponowane, ale malujemy się dla siebie, czyż nie?

Cukiereczki!

Sekcja fryzjerska w akcji. Jak widzicie ceny bardzo przystępne.

Mieć choć część tej kolekcji w domu…

A tak wygląda mój ‚piasek’.

A tak podcięte (asymetrio adieu!) włosy z lekkim odwróconym ombre (nie rozjaśniałyśmy końcówek, a przyciemniałyśmy górę).

Gifty, gifty! Piękna kolekcja San Francisco – mam i ja 🙂

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x