Urokliwe zapachy Yankee Candles / goodies.pl

Tym razem zabieramy Was na wycieczkę do świata dziecięcych życzeń i marzeń (bo i taki zapach Yankee Candles jest dostępny!), wspomnień z dzieciństwa i przytulnej sypialni. A wszystko to za sprawą najbardziej urokliwych, a za razem najsłodszych, zapachów świeczek przybyłych z goodies.pl.

Nie bez kozery pomagają nam w tym niedźwiedzie pluszowe, bo i one kojarzą się nam z przytulnym pokojem, w którym rozsiewa swą woń świeża pościel, i tak pięknie pachnie bawełną. To zapach Yankee, który naprawdę zachwycił nasze mamy (i pewnie i Wasze). Czuć czystość cały czas czystość w powietrzu? Bomba! Podobnie jak aromat miękkich ręczników suszonych na wietrze. Nazwy działają na zmysły i są naprawdę obłędne! Lona kolejny aromat posiada „naturalnie”, a ja dodam, że faktycznie zapach pudru dziecięcego potrafi sprawić przyjemność nawet tym, dla których dzieciaki to wyłącznie kłopoty.

Na deser jeszcze dwa, bardzo jesienne. Błoga jesień to aromat łączący w sobie zapach przetworów, głównie owocowych konfitur, i przypraw. Znów zabiera mnie w podróż w czasie, do babcinej kuchni przepełnionej wonią konfitury. I jest jeszcze November Rain. Ten nieco bardziej smutny i melancholijny. Większości pewnie kojarzący się z urokliwą, ale i tragiczną historią miłosną z klipu Guns’n’Roses. Nie dajcie się zwieść… Tym razem listopadowy deszcz niech zabierze Was na wycieczkę, ot choćby do Stumilowego Lasu!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x