UseYour& z Anią Lewandowską i wygraj kosmetyki Gillette!

W tym sezonie najbardziej prowokuje tzw. „f-word”. Słowo na „f” inspiruje i co najważniejsze – pozwala nam być dokładnie tym kim chcemy. Współczesny feminizm to sztuka bycia sobą i robienia tego, co chce się robić. Bez ograniczeń, bez stereotypów, bez szufladkowania. Cieszymy się własną siłą. Bo każda z nas codziennie pełni różne role. Jesteśmy przyjaciółkami, córkami, mamami, żonami, dziewczynami, kochankami. Jesteśmy też superbohaterkami! Łączymy wiele ról, pasji i umiejętności – pracujemy, mamy pasje, przełamujemy stereotypy.

Ania Lewandowska wraz z marką Gillette Venus wspiera wszystkie silne kobiety i poprzez akcję „UseYourAnd” pokazuje, że posiadanie wiele talentów i umiejętności, to wielka siła wszystkich kobiet.

Badania przeprowadzone przez markę Gillette Venus pokazują, że większość kobiet na całym świecie (70%) czuje, że są szufladkowane. To szufladkowanie może mieć miejsce już w tak młodym wieku jak 10 lat i prawie połowa ankietowanych mówi, że szufladkowanie ma negatywny wpływ na ich życie (43%). Prawie 35% respondentów przynajmniej raz w życiu postrzegało „bycie atrakcyjnym” i „bycie mądrym” jako wzajemnie się wykluczające. Kampania “UseYourAnd” ma zainspirować kobiety i dziewczyny do przeciwstawienia się jednowymiarowemu szufladkowaniu, zachęcając je do uwolnienia drzemiącego w nich potencjału.

gillette-ania lewandowska (1)

Ania Lewandowska: „Kobiety są ograniczane przez jednowymiarowe szufladkowanie od bardzo młodego wieku, co prowadzi do znacznej utraty potencjału. Na przykład, jeśli kobieta jest zaszufladkowana jako ładna, to zakłada się, że nie może być jednocześnie mądra i z tego powodu, zaczyna zachowywać się zgodnie z tym stereotypem. Wszystkie kobiety mają prawo osiągnąć pełnię swoich możliwości poprzez wykorzystanie swoich „&” i nie bycie ograniczanymi przez jakieś „albo.”

Chcemy dowiedzieć się jaką swoją super moc lubicie! Jesteście mamą, najlepszą przyjaciółką, inżynierem a może nurkiem? Napiszcie nam z czego jesteście dumne. To może być jedno słowo, które pokaże Waszą super siłę! Trzy odpowiedzi zgarną zestaw od Gillette Venus – żel o zapachu awokado i maszynkę wielorazowego użytku z dwoma wymiennymi ostrzami.

Wyniki!

Anula Wawrzyniak: Moja super moc, kochane? Ja po prostu mam GADANE! Paplam, przemawiam i gadam,
różne cuda opowiadam,konwersuję, debatuję,czasem mówię, czasem – truję,nawijam, chrzanię od rzeczy,
lecz ładnie – nikt nie zaprzeczy! ;)Każdego owinę słowem –bo mam moce językowe!

Agnieszka SK: pisarka.

Kinga Bryl: Dreptanie zawsze niewydeptaną ścieżką

Dziewczyny, piszcie do nas na kontakt.lenalona@gmail.com

DODATKOWE INFORMACJE
Konkurs trwa od 31.03.2015 do 7.04.2015 roku do godz. 23.59. Jedna osoba bierze udział jeden raz poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe i wpisanie jej w komentarzu na blogu lub FB Bless the Mess. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu Bless the Mess (www.blessthemess.pl) do 10 kwietnia 2015, a laureaci będą mięli trzy dni na podanie adresu do wysyłki kosmetyków: kontakt.lenalona@gmail.com. Będzie nam miło jeśli polubicie BtM na fejsie lub zaobserwujecie nas na Instagramie.

gillette-ania lewandowska (2)

gillette-ania lewandowska (5)

gillette-ania lewandowska (7)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x