Wojskowa dziewczyna

Ta czapka zazwyczaj pojawia się w zestawieniu z Led Zeppelin. Taki zwyczaj, takie skojarzenie. Ale nie o tym tym razem. Za kilka minut kolejny odcinek TopModel. Tak, tak – oglądamy, stało się to poniedziałkową tradycją. Odcinek zapowiadają jako ten z sesją ekstremalną. Chcecie poczuć ekstremum? Zapraszam na katowickie Załęże. W pełnym bojowym stroju i nastroju, wraz z oficerskim nakryciem głowy. Wcale nie trzeba ściągać z siebie fatałaszków, by zwrócić uwagę przechodniów.

Katowice, z resztą, mają w sobie coś szalonego. Nie dalej jak w minioną sobotę każdy kto miał ochotę mógł przywdziać strój elfa z Rivendell lub ściągnąć buty i niczym hobbit poszukiwać przygód. Drużyna Pierścienia, z Gandalfem na czele, przechadzała się katowickimi ulicami, rozwiązywała zagadki, przykuwała wzrok przechodniów. Szaleństwo!

Także dziewczyna w czapkach, niby nic wielkiego. A jednak.

 

spodnie H&M | buty Sequin.pl | t-shirt Sinfashion | czapka Restyle.pl | kurtka Pull&Bear| bransoletki nn, Amesanti.pl

military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (1) military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (2) military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (8) military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (9) military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (12)

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x