Horror czarno na czarnym

Podsumowując już na samym początku – znowu czarna bluzka, znowu czarna spódniczka. I jaki jest sens mądrzenia się, że na wyprzedaży warto kupować rozsądnie? Najmniejszy! Bo jeśli spódniczka to klasyk i pewnie przyda się w wielu sytuacjach, tak top to zwyczajna fanaberia. Szczęśliwie, takie niewielkie szmatki z bardzo ważnymi napisami, w czasach wielkich wyprzy potrafią kosztować bardzo przyzwoicie. Z resztą, to już o nic innego nie chodzi, ale wyłącznie o „bardzo ważne info”, które noszę na biuście. Przenosząc się jakieś 15 lat w tył (to już brzmi groźnie. Wolałam stan, kiedy 15 lat w tył zabierało mnie do maksymalnie 3-letniej dziewczynki w różowej bluzie z Rolls Roycem) widzę siebie w podobnej koszulce. A napis Nirvana, w formie naszywki, widnieje jeszcze na czapce, spodniach sztruksowych, plecaku i każdym dowolnym miejscu, w którym można było go umieścić. Pękałam z dumy i… przeżywałam horror.

fragment horroru: Jako nastoletnie dziewczę ćwiczyłam biegi. Nie przełajowe, nie krótkie dystanse, nie maratony. Były to biegi ucieczkowe, zazwyczaj w centrum rodzinnego miasta na S. Ja uciekałam, inni gonili. Brzmi strasznie? Było! Moje naszywki z Nirvaną spędzały sen z powiek nastoletnich zwolenników czystej rasy zrzeszającej się pod logiem sosnowieckiego ONR. Nie wiecie co to? To dobrze. W tym fragmencie gnałam nie raz w popłochu, a za mną młodziani, co chcieli mi owe naszywki oderwać i spalić. Dacie wiarę? Pamiętam też zdarzenie przedziwne. Podjechał autobus po brzegi wypełniony łysymi chłopakami odzianymi we fleki, glany i szelki. Wypełzali z niego jak rój much, a ja drętwiałam. I jeden taki jegomość podszedł do mnie, spojrzał z troską i kazał natychmiast wsiadać do kolejnego autobusu, który nadjechał. Bezdyskusyjnie i bezwzględnie, wręcz mnie do niego wrzucił. I rzekł – dla mego bezpieczeństwa. No więc jeden z nich uratował moje naszywki. Nadmienię tylko, by horror miał zakończenie szczęśliwe – w tych biegach ucieczkowych ani ja, ani żadna naszywka nigdy nie ucierpiała.

Wracając do noszenia napisów w wieku 27 lat. Tak, jest znacznie bezpieczniej. Chociaż wyprowadziłam sie z miasta na S. ;)))))

spódniczka, crop top, pierścionek H&M / buty Zara / torebka Glitter / koszula Ahaishopping

nirvana-tattoo-girl hm-nirvana-top-90s hm-zara-wedges-lambadowa zara-wedges lambadowa-hm-glitter

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x