Tytuł jest złowieszczy, ale według wszelkich przyjętych „letnich” norm, wydaje się, ze to lato może zupełnie nie sprostać moim oczekiwaniom. Czy są wyśrubowane? Być może. Czy są inne niż całej reszty świata? Pewnie tak. Czy lato nie powinno być czasem wypoczynku nad wodą, pod palmą, w piasku? Nie dla mnie!

Lato idealne związane jest od wielu, wielu lat z przyjemnościami muzycznymi. Jeśli nie zaliczam choć jednego festiwalu lub koncertu na przestrzeni czerwcowo-wrześniowej, to jest przysłowiowy – umarł w butach. Albo smuteczek. No i nastało owo, które w swoim zanadrzu ma kilka atrakcji, ale zabraknie w nim ulubionej muzyki. Wypisuję się!?

coachella look-festival-summer-rock concert (2)

Ku wielkiej rozpaczy, pierwszą pominiętą przeze mnie będzie Lana del Rey. Już za niecały tydzień mogłabym oglądać ją u sąsiadów z Warszawy, ale z przyczyn zupełnie niezależnych ode mnie (a całkowicie zależnych od połowy drugiej) Lany nie zobaczę. Z tego powodu już przywdziałam wianek, jakbym nosiła żałobę. Lana to moje muzyczne guilty pleasure, które niezmiernie rozmiękcza moja metalowe serce od ponad pięciu lat. Lana nawet wisi na mojej ścianie.

Także jeśli ktoś jednak chce dać mi szansę ujrzenia tej pięknej pani – polecam się bardzo.

Potem jest już tylko gorzej – ani krztyny metalowych kąsków, ani nawet odrobiny błota, kurzu, ryku gitary. I choć starałam się bardzo, to przegrywam z wycieczką za ocean. Smuteczek?

Czy w ramach niesprawiedliwości dziejowej, tego lata, powinnam cały czas nosić się tak, jakbym ciągle była na festiwalu?

coachella look-festival-summer-rock concert (4)

Post powstał we współpracy z Fashion House Sosnowiec. Po metki, ceny i więcej zdjęć zajrzyjcie tutaj!

coachella look-festival-summer-rock concert (5)coachella look-festival-summer-rock concert (1)coachella look-festival-summer-rock concert (6)

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x