Walk with me

Ponowny debiut – sformułowanie jest pozornie bez sensu, ale po co komu sens, gdy gramy na emocjach. A te były spore, bo oto wyszłyśmy sobie z Leną na spacer z aparatem po raz pierwszy od ponad miesiąca. Mało tego, podczas tegoż spaceru ona uskuteczniała fotografowanie mnie – abym na blogu zawisła była. No to wiszę. Tylko ja. Bez brzucha, bez ciąży, bez Filipa. Wszystko wróciło do normy, jeśli można się tak wyrazić (no wiem wiem, gdy jest mały człowiek w domu, już nigdy nie będzie tak samo, ale ciii, łudzę się jeszcze ;)).

A ponieważ popołudnia mamy teraz tak przyjazne spacerowaniu, że – by nie zamarznąć na kość – trzeba wdziać na się odzież zgoła niezbyt zwiewną. W takim anturażu zupełnie casualowym postanowiłam pokazać Wam moich nowych obuwnicznych oblubieńców – botki z Foymall ze skóry i owczej wełny. Szalenie ciepłe, wygodne, a do tego zdobione wielgachnymi nitami. Normalnie postrach każdego faceta zimą (bo mężczyźni śniegowców nienawidzą, czyż nie?). A moja miłość. Kocham też wyniki twórczej pracy mojej przyjaciółki i jej córki Matyldy (lat 6), które razem projektują i produkują odzież dla dzieci i dorosłych Familove – tiszert „Chcę psocić” to mój ubiegłoroczny prezent urodzinowy, który z dumą noszę i lubię bardzo, nie tylko ze względu na sentymentalny doń stosunek.

Powroty bywają trudne. Dziecko jako nieposkromiony pożeracz czasu (niedługo świętujemy pierwszy miesiąc życia Filipa) sprawia, że blogowe teksty nie są tak piękne, jakimi chciałoby się dzielić, a stylizacje nie tak wyszukane (moje ubrania wciąż czekają, aż wrócę do właściwego im rozmiaru). Mimo wszystko jednak, dobrze wrócić. I – mam nadzieję – wciąż jest dla kogo tu być.

tiszert Familove | spodnie Zara | buty Foymall.com | kurtka Solar | bransoletka Top Secret | szalik Promod

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x